Występ Viki Gabor otworzył drugi dzień Polsat SuperHit Festiwal 2022. Małoletnia artystka postawiła na odważną stylizację.

Właśnie rozpoczęło się kolejne widowisko muzycznego wydarzenia roku, w którym na scenie Opery Leśnej wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

Za nami koncert Viki Gabor, która otworzyła uroczystość hitem „Ramię w ramie” w towarzystwie Kayah. Wygląd 14-latki powalił, a to dopiero początek dzisiejszych emocji.

Polsat SuperHit Festiwal 2022: kto dziś wystąpi?

Młoda wokalistka rozpoczęła drugi dzień festiwalu muzycznego, stawiając na mocny makijaż i dopasowany garnitur w kolorze pudrowego róży. Stylizacja piosenkarki spowodowała, że Viki Gabor wyglądała nadzwyczaj poważnie u boku doświadczonej gwiazdy estrady, Kayah.

Zwyciężczyni Eurowizji Junior pojawiła się na scenie również na scenie podczas występu Gromee’go. Tym razem postawiła na czarny komplet z błyszczącymi, koronkowymi ozdobami na dłonie. Viki Gabor postawiła na wyprostowane włosy, które uwydatniały jej mocny makijaż twarzy.

Dzisiejszego wieczoru zgromadzeni przed telewizorami i w Operze Leśnej usłyszą również występy takich artystów jak: Sylwia Grzeszczak, Dawid Kwiatkowski, Gromee, Beata Kozidrak i Bajm, Grzegorz Hyży, Daria, Three of Us, Michał Szczygieł, Bryska oraz Doda.

Publiczność z niecierpliwością czeka na największą atrakcję dzisiejszego wieczoru, czyli jubileusz 20 lat na scenie muzycznej Dody. U boku gwiazdy w sopockim Amfiteatrze wystąpią: Beata Kozidrak, Justyna Steczkowska, Dawid Kwiatkowski oraz Michał Wiśniewski.

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wieczorem Krzysztof Cugowski przekazał nowinę. Niespodziewane wieści dla widzów TVN
  2. Właśnie się zaczęło, dramatyczny przekaz podczas Polsat SuperHit Festiwal. Widzowie oniemieli
  3. Katarzyna Skrzynecka z nową twarzą. Duże usta, mniejszy nos, zero zmarszczek. „Lusterko zalepię taśmą”