Poród gwiazdy TVP nie był łatwy i wyszedł na jaw dopiero po kilku dniach. Urodziła drugie dziecko i choć jest szczęśliwa, nie ukrywa, że kosztowało ją to wiele wysiłku. Nasz wspólny start był trudny, a łzy lały się strumieniami – napisała na Instagramie. Znamy płeć i imię maleństwa!

Gwiazda Rolnik szuka żony po raz drugi została mamą. Kilka lat temu dzięki udziałowi w programie poznała wspaniałego męża i niebawem urodziła mu syna. Szczęśliwa rodzina właśnie znowu się powiększyła, o czym dowiedzieliśmy się z mediów społecznościowych Anny Bardowskiej.

Poród gwiazdy programu Rolnik szuka żony 

Żona Grzegorza Bardowskiego 6 listopada urodziła drugie dziecko. Radosną nowiną podzieliła się dopiero teraz i choć nie zdradziła szczegółów, nie ukrywa, że pierwsze dni nie były dla niej łatwe. 

– Nasz wspólny start był trudny, a łzy lały się strumieniami. Na szczęście byłyśmy pod opieką profesjonalistów i porządnie wyposażonym szpitalu. Od chwili narodzin minęło już kilka dni i w końcu u nas zaświeciło słońce – czytamy na Instagramie.

poród
instagram.com/ania.bardowska

Anna Bardowska już jakiś czas temu wyznała, że spodziewa się córki. Teraz zdradziła, że dziewczynka będzie miała na imię Liwia. Fani są zachwyceni uroczym zdjęciem rodzeństwa i przesyłają mnóstwo gratulacji.

Kim jest Anna Bardowska?

Anna Bardowska jest żoną rolnika z Uniejowic, którego poznała dzięki programowi TVP, Rolnik szuka żony. Grzegorz nie potrafił ukryć, że kobieta od razu wpadła mu w oko, są pierwszą parą z planu, która stanęła na ślubnym kobiercu. W 2016 roku na świat przyszedł ich syn Jan. Na co dzień zajmują się sporym gospodarstwem, które przynosi atrakcyjne dochody.

poród
instagram.com/ania.bardowska

Anna Bardowska aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją 135 tysięcy użytkowników. Gwiazda TVP dzieli się z internautami przepisami kulinarnymi i pokazuje, jak wygląda jej życie. Nieco więcej zdradza na YouTube, gdzie niemal od roku prowadzi własny kanał i publikuje treści związane głównie z macierzyństwem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domy za 1 euro w egzotycznej lokalizacji. Jest tylko jeden haczyk
  2. Barbara Kurdej-Szatan walczy o półfinał „Tańca z Gwiazdami”. Wspiera ją najlepsza przyjaciółka z planu
  3. Iwona Węgrowska szczerze opowiedziała o swoim poronieniu. „Wierzę, że jeszcze będę w ciąży”
  4. Właścicielka restauracji została doprowadzona do łez przez Magdę Gessler. „Pani jest strasznie głupia”
  5. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda „Walduś z Kiepskich”
  6. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Jej odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg
Poprzedni artykułNastolatka usłyszała od lekarzy, że jest „zbyt młoda na depresję”. Teraz walczy o życie, jej rodzina jest zdruzgotana
Następny artykułKochanek nie przyjmował do wiadomości, że to koniec romansu. Napisał do męża ukochanej list, który zniszczył wszystko
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.