Kamil Durczok zmarł nagle kilka dni temu. Dziś w Katowicach o godzinie 9.00 odbył się jego pogrzeb. Jak można było przypuszczać, na uroczystości zjawili się nie tylko najbliżsi dziennikarza, ale też wiele znanych osobistości, również pracownicy TVN.

Uroczystość odbyła się w kościele Trójcy Przenajświętszej. Urna z prochami aktora spoczęła na znajdującym się nieopodal cmentarzu.

Gwiazdy TVN żegnają Kamila Durczoka

Pomimo tego, że relacje Kamila Durczoka ze stacją TVN oraz byłymi współpracownikami nie zawsze były najlepsze, wszyscy pożegnali go godnie. Wspominała go chociażby Beata Tadla czy Jarosław Kuźniar.

Jak donosi Super Express, wielu jego byłych współpracowników z TVN pojawiło się także na dzisiejszym pogrzebie. Nie zabrakło też jego innych kolegów po fachu, na przykład przyjaciela Witolda Pustułki, który w ostatnich dniach czule wspominał Durczoka.

Na uroczystości pojawili się także politycy. Wśród żałobników dostrzeżono między innymi Marcina Krupę, prezydenta Katowic. Kamil Durczok był bardzo silnie związany z tym miastem, więc jego obecność nie może dziwić.

Zobacz post:

Źródło: Facebook.com/ se.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Internautka wspomina przypadkowe spotkanie z Kamilem Durczokiem
  2. Oświadczenie szpitala po śmierci Kamila Durczoka. Podano przyczynę śmierci
  3. Na co chorował Kamil Durczok? Dziennikarz lata temu poznał przykrą diagnozę

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl