Barbara Kurdej-Szatan wciąż ponosi konsekwencje swojej kontrowersyjnej i wulgarnej wypowiedzi na temat Straży Granicznej. Te prawdopodobnie będą się za nią ciągnąć jeszcze bardzo długo.

Teraz jej temat został poruszony nawet na łamach sejmowej mównicy. W swoim wystąpieniu o aktorce mówił jeden z posłów PiS.

Barbara Kurdej-Szatan tematem w Sejmie

W trakcie jednego z ostatnich posiedzeń Sejmu głos zabrał poseł Prawa i Sprawiedliwości, Piotr Kaleta. Polityk wypowiadał się o kryzysie przy granicy z Białorusią. Zaznaczał przy tym istotę działań Straży Granicznej.

– Nie sposób w tym kontekście nie przypomnieć tych podłych i haniebnych słów, które padły z ust Władysława Frasyniuka czy tej aktoreczki, której nazwiska nawet wymienić się brzydzę – powiedział poseł.

Nazwisko Kurdej-Szatan nawet na mównicy nie padło, ale można się łatwo domyślić, kogo Piotr Kaleta określił mianem „aktoreczki”.

Warto też przypomnieć, że Barbara Kurdej-Szatan już straciła pracę w Telewizji Polskiej, o czym informował nawet sam prezes stacji, Jacek Kurski.

Zobacz post:

Źródło: Twitter.com/ radiozet.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Internautka wspomina przypadkowe spotkanie z Kamilem Durczokiem
  2. Oświadczenie szpitala po śmierci Kamila Durczoka. Podano przyczynę śmierci
  3. Na co chorował Kamil Durczok? Dziennikarz lata temu poznał przykrą diagnozę

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl