Jeff Butcher, znany Polkom i Polakom z roli Jerry’ego w serialu Ranczo, zmarł prawie trzy lata temu. Aktor miał wtedy 42 lata. Do teraz nie wiadomo, co było przyczyną śmierci artysty. Wtedy na Facebooku żegnali go Cezary Żak oraz Artur Barciś.

Wielka szkoda. Był dobrym duchem tego serialu — napisał wtedy na Facebooku Cezary Żak, który w serialu Ranczo wcielał się w podwójną rolę wójta i księdza proboszcza.

Zagrał Jerry’ego w serialu Ranczo. Zmarł w 2018 roku, do dzisiaj nie wiadomo, co było przyczyną śmierci

Chociaż w kwietniu miną trzy lata od jego śmierci, nadal nie wiadomo, co było przyczyną tak nagłego zgonu 42-latka, ponieważ żadna informacja o tym nie trafiła do wiadomości publicznej. O śmierci sympatycznego Kanadyjczyka donoszono wtedy na Facebooku stacji TVP Seriale.

W wieku 42 lat zmarł nagle Jeff Butcher, Kanadyjczyk, znany z roli Jerry’ego z serialu Ranczo TVP. […] zmarł niespodziewanie, 21 kwietnia w sobotę w domu w Konstancinie — napisano.

Jeff Butcher był menadżerem, dziennikarzem i cenionym tłumaczem filmowym. Amatorsko spełniał się również jako aktor. Przyjechał do Polski w 1995 roku, aby relacjonować mistrzostwa świata w siatkówce dla niepełnosprawnych.

Podobno od razu zakochał się w kraju nad Wisłą i postanowił spędzić tutaj resztę swojego życia. Oprócz tego, że był tłumaczem i dziennikarzem, był również dyrektorem browaru Perła, którym zarządzał.

Ostatecznie Kanadyjczyk zamieszkał w podwarszawskim Konstancinie, jednak na początku swoje życie w Polsce związał z Olsztynem. Tam w lokalnym radiu, wraz z niemieckimi dziennikarzami, prowadził audycje dla obcokrajowców.

Później założył również szkołę językową. Finalnie swoje życie prywatne przeniósł do Warszawy, gdzie również zaczął kierować podobną placówką edukacyjną.

Amerykanin w serialu Ranczo

W serialu Ranczo wcielił się w rolę Jerry’ego, zakochanego w Lucy Amerykanina. W następnych sezonach serialu tworzył  burzliwy związek z Moniką (Emilia Komarnicka). Perfekcyjnie znał język polski, ale na potrzeby produkcji specjalnie mówił z amerykańskim akcentem.

Przez ostatnie 20 lat swojego życia był oficjalnym korektorem tekstów prof. Leszka Balcerowicza. Oprócz tego był również tłumaczem filmów i przełożył Lejdis, Dom zły czy Testosteron.

Oczywiście najbardziej zasłynął na ekranie, dzięki roli Jerry’ego, jednak to niejedyna produkcja, w której wystąpił. Można go zobaczyć również w filmie Dziewczyna z marzeniami czy Cradle Will Rock.

Od prawie trzech lat do wiadomości publicznej nie trafiła żadna informacja o oficjalnej przyczynie śmierci aktora. Był poważnie chory? Nie wiadomo.

Zobacz zdjęcie:

ranczo
fot. kadr z serialu ,,Ranczo”, facebook.com/TVPSeriale

Jeff Butcher zmarł prawie trzy lata temu. Nadal nie wiadomo, co było przyczyną śmierci.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródła: facebook.com, se.pl

 

Poprzedni artykułProducenci ,,Złomowiska PL” podjęli decyzję po śmierci Marka. Widzowie mają już tylko jedną prośbę
Następny artykułPilne: Sąd podjął decyzję w sprawie 15-letniego Kacpra. Chłopak przyznał się do zabójstwa 13-letniej Patrycji
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl