Aktorka znana z serialu Ranczo Elżbieta Romanowska będzie z pewnością cierpieć miesiącami. Gwiazda TVP zaczęła rehabilitację ręki po złamaniu. Już widać pierwsze postępy. Jednak zdaje sobie sprawę, że przed nią ciężki okres w życiu. Wszystkim podzieliła się ze swoimi fanami za pośrednictwem Instagrama, dodając również relację z wizyty u rehabilitanta. Przede mną bolesna i ciężka droga — napisała.

Elżbieta Romanowska, znana widzom głównie dzięki roli w serialu Ranczo, pochwaliła się na Instagramie pierwszymi postępami z rehabilitacji. Gwiazda miała złamaną rękę i przez 7,5 tygodnia chodziła w ortezie.

Ranczo: Elżbieta Romanowska miała złamaną rękę

Elżbieta Romanowska nie ukrywa, że czekają ją ciężkie chwile. Gwiazda wraca do pełni sił po tym, jak miała złamaną rękę. Przez 7,5 tygodnia musiała nosić specjalistyczną ortezę, która utrudniała jej normalne funkcjonowanie.

Za pośrednictwem Instagrama dodała zdjęcia, na których z dumą trzyma puszkę napoju. Na pierwszy rzut oka dla zdrowych ludzi to żaden wyczyn, ale dla Romanowskiej to pierwszy krok do tego, aby powrócić do normalnego funkcjonowania.

— […] tak po prostu wygląda szczęśliwy człowiek, człowiek, który ucieszył się, bo udało mu się samodzielnie podnieść puszkę i napić się!!! Ktoś powie: „też mi wyczyn”. Otóż dla mnie to jest wyczyn. Dziś po 7,5 tygodniach nareszcie zdjęto mi ortezę!!! — napisała.

Nieco niżej możemy przeczytać, że aktorka zdaje sobie sprawę, że to dopiero początek jej trudnej i z pewnością ciężkiej drogi do zdrowia.

— Pierwszy krok zrobiony by wrócić do normalnego funkcjonowania. Pierwszy z wielu które jeszcze przede mną. Będzie to długa (trwająca nawet 6 miesięcy), bolesna i ciężka droga — dodawała.

W opisie podzieliła się również swoim przemyśleniem, że im człowiek bardziej dorosły, tym mniej cieszy się z prostych rzeczy. Przypomniała sobie, że warto czasami doceniać swoje małe sukcesy.

  1. Media obiegła najtragiczniejsza wiadomość. Nie żyje kultowy aktor, miał tylko 47 lat
  2. Skandaliczny apel księdza do strajkujących kobiet i mężczyzn. Wpis wywołał ogromne kontrowersje
  3. Wszystko jasne. Minister Zdrowia ujawnił, jak będzie wyglądało Boże Narodzenie 2020. Polki nie będą zadowolone

Ranczo: Elżbieta Romanowska w trakcie rehabilitacji ręki

Na swojej relacji na InstaStory dodatkowo pochwaliła się rehabilitacją ręki. Na nagraniach można było usłyszeć:

— Czuje się, jakby ktoś mi odrąbał rękę i znowu przyszył.

Podkreśliła również, że „każde ćwiczenie to jest ogromny ból”. Jednak gwiazda serialu Ranczo się nie poddaje w swoich wysiłkach, bo doskonale zdaje sobie sprawę, że tylko w ten sposób może wrócić do pełnej sprawności. Dzięki temu odzyska też swoją samodzielność.

Romanowska nie za bardzo afiszowała się swoją ręką w gipsie. Jednak mówiła wprost, że kontuzja bardzo utrudniła jej życie.

— Ubranie się czy przygotowanie posiłku mogłabym przyrównać do zdobycia wysokiej góry. Czuje się ograniczona i zależna od innych. Trochę mnie dziś to wszystko przerosło, trochę sobie popłakałam, poużalałam się nad sobą — wyznała w październiku, jak cytuje ją teleshow.wp.pl.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Elżbieta Romanowska
fot. instagram.com/elaromanowska

Elżbieta Romanowska miała złamaną rękę. Na Instagramie pochwaliła się, że samodzielnie mogła złapać i utrzymać puszkę napoju.

Elżbieta Romanowska
fot. instagram.com/elaromanowska

W poście wspominała, że należy się cieszyć z każdego małego sukcesu.

Elżbieta Romanowska
fot. instagram.com/elaromanowska

Wyznała, że zdaje sobie sprawę, że przed nią ciężkie miesiące bolesnej rehabilitacji.

Elżbieta Romanowska
fot. instagram.com/elaromanowska

Miała ortezę przez 7,5 tygodnia.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

 1. Takie zdarzenie ciężko opisać. Jedna osoba zginęła, kilkanaście zostało rannych. Poruszający wpis
 2. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
 3. Natalia Siwiec wpadła na imprezę, a ludzie wprost osłupieli. Wszyscy patrzyli tylko na jej stopy
 4. Kazała mężowi współżyć z inną kobietą. Powód rozbija serce na milion kawałków, istny koszmar
 5. 63-letnia Ewa Kasprzyk przekazała wspaniałą nowinę. Aktorka się zaręczyła „Zastanawiałam się, czy powiedzieć, ale powiem”
 6. Zoo ma ogromny problem. „Nie można wysłać słonia na urlop”
 7. Ile zarabia Kamil Stoch? Duże zaskoczenie, w porównaniu do innych gwiazd sportu to grosze

Źródło: Plotek

Poprzedni artykułZenek Martyniuk z bukietem róż na peronie. Co się dzieje? Nie czekał na swoją żonę Danutę
Następny artykułLewandowski pokazał luksusowy pokój córek. Ich wielkość przypomina raczej salon, widok odbiera mowę
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl