Rodzice, którzy po porodzie przytulili niemowlę, dostali od szpitala rachunek. Okazuje się, że świeżo upieczona mama i tata muszą zapłacić za to, że wzięli w ramiona swoje nowo narodzone dziecko. 
 
Wzięcie na ręce dziecko, które właśnie przyszło na świat, to bezcenne uczucie. Jednak rodzice tego niemowlęcia, na własnej skórze przekonali się ile wart jest każdy, drobny uścisk. 
 
 
Rodzice cieszyli się z dziecka
 
Świeżo upieczeni rodzice nie kryli zaskoczenia, kiedy na rachunku ze szpitala jedną z pozycji było przytulenie przez nich własnego dziecka. 
 
 
– Pielęgniarka zapytała moją żonę, czy chciałaby przytulić nasze dziecko po tym, jak się urodzi. Każdy powiedziałby, że tego chce. – komentuje mężczyzna.
 
Mama dostała dziecko w swoje ramiona zaraz po tym jak dokonano cesarskiego cięcia. Rodzice zostali nawet uwiecznieni ze swoim nowo narodzonym dzieckiem na wspólnej fotografii, którą tuż po porodzie wykonała jedna z pielęgniarek. 
  1. Małżeństwo rozstało się po niemal 20 latach. Po rozwodzie kobieta dostała list, który wywołał ciarki
  2. Co najmniej 15 osób rannych, w tym dzieci. Tragiczne wydarzenia podczas imprezy karnawałowej
  3. Przepis na ciasto, które z łatwością wykona każdy. Sekret tkwi w jednym składniku

Rachunek za przytulenie

Rachunek za przytulenie nie zdenerwował małżeństwa, wręcz przeciwnie. Młodzi rodzice byli tak zaskoczeni, że cała sytuacja wydała im się bardzo zabawna. I choć mężczyzna opublikował zdjęcie rachunku w internetowym serwisie reddit.com, podkreśla on, że nie ma żadnych pretensji do szpitala i wszyscy, którzy towarzyszyli im w trakcie zabiegu spisali się świetnie. Tata dziecka chciał jedynie pokazać tym absurd, jaki panuje w amerykańskiej służbie zdrowia. 

W internetowej dyskusji udzieliła się pielęgniarka pracująca na porodówce. Kobieta wyznała, że nie miała pojęcia, iż szpital dolicza to do rachunku. Przyznała jednak, że przytulanie dziecka tuż po cesarskim cięciu jest nowością i wymaga na sali dodatkowe personelu, co mogłoby tłumaczyć dodatkowe koszty. 

Rodzicom, za przytulenie noworodka, szpital naliczył opłatę w wysokości 39 dolarów i 35 centów. Powiedzmy sobie szczerze, wzięcie na ręce swojego długo wyczekiwanego dziecka jest warte każdej ceny. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Rodzice
Fot. jarmoluk, Pixabay

Rodzice bardzo się zdziwili, gdy dostali rachunek za przytulenie dziecka. Jednak cała sytuacja ich rozśmieszyła. 

rodzice
Fot. Peter Oslanec, Unsplash

Dziecko przyszło na świat całe i zdrowe. 

rodzice
Fot. Kelly Sikkema, Unspash

Razem tworzą szczęsliwą rodzinę.

Poprzedni artykułElżbieta Zapendowska oceniła występ Szemplińskiej: „Muszę być mocno krytyczna”
Następny artykułNikt nie mógł uwierzyć, gdy pokazała swojego partnera. Mogła mieć każdego, a wybrała jego
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.