Rodzina, która spodziewała się kolejnego dziecka, przeżyła niewyobrażalną tragedię. Mimo że na fotografii widzimy uśmiechnięte małżeństwo, które trzyma w nosidełku noworodka, prawdziwa historia, jaka kryje się za tą na pozór zwykłą fotografią łamie serce. Dla niektórych obrazek uwieczniony na odbitce na zawsze będzie symbolem, który poruszył serca setek tysięcy internautów.
 
Scott i Aly Jenkins byli małżeństwem idealnym. Niestety, 20 października 2019 roku, kilka dni przed tym, jak w mediach społecznościowych pojawiło się ich wspólne zdjęcie z porodówki, rodzina przeżyła prawdziwą tragedię. Choć na fotografii mąż, żona i dziecko tworzą piękny obrazek, okazuje się, że jedna z trzech osób odeszła bezpowrotnie. Wsłuchując się w ich historię, ciężko powtrzymać łzy.
 
  
 
Rodzina ze zdjęcia
 
Choć na zdjęciu widzimy uśmiechniętych rodziców i maleńkie dziecko w nosidełku, prawda jest taka, że jednej z tych osób wcale nie było na fotografii. Jak? Niestety, odbitka krążąca po internecie to jedynie fotomontaż, który ma przypominać o wiecznym aniele stróżu rodziny, która doświadczyła ogromnej tragedii. 
 
 
20 października 2019 roku Scott i Aly trafili do szpitala, by powitać na świecie swoje trzecie dziecko. Niestety, podczas porodu doszło do komplikacji. 30-letnia kobieta zmarła w wyniku rzadkiej zatorowości wywołanej przez płyn owodniowy, który dostał się do jej krwiobiegu. Mimo starań lekarzy Aly nie udało się uratować. Wtedy właśnie, 9 dni po śmierci swojej ukochanej żony, Scott postanowił wykonać pamiątkowe zdjęcie, które zostanie z ich rodziną już na zawsze.

Rodzinna pamiątka

Zdjęcie, które zrobił mężczyzna, stało się prawdziwą rodzinną pamiątką. 29 października, kiedy personel uwiecznił Scotta wychodzącego ze szpitala ze swoja małą córeczką, ten postanowił dodać do fotografii swoją zmarłą żonę. 

Dzisiaj wychodzimy ze szpitala z naszym małym cudem i naszym aniołem opiekunem – napisał pod opublikowanym na Facebooku zdjęciem, które zebrało aż 300 tysięcy like’ów i zostało udostępnione 200 tysięcy razy. Właśnie w ten wyjątkowy sposób mąż postanowił uhonorować swoją żonę i pokazać, że ich rodzina zawsze będzie w komplecie. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:
rodzina
Fot. Scott Jenkins, Facebook

Zdjęcie, jakie wykonał mąż po stracie żony, wzruszyło setki tysięcy internautów.

rodzina
Fot. Scott Jenkins, Facebook

Mąż wciąż wspomina swoją zmarłą żonę. 

rodzina
Fot. Scott Jenkins, Facebook

Rodzina, jaką tworzyli, była wspaniała.

ZOBACZ TEŻ:
źródło: popularne.pl 
 
Poprzedni artykułRodzice mogą dostać nawet 300 złotych na dziecko. Można już składać wnioski, warto się pospieszyć
Następny artykułEwa Błaszczyk opiekuje się nie tylko chorą córką. Najnowsze doniesienia są wyjątkowo smutne
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.