Rodzina Królewska przeżywa kolejny skandal. Tym razem media postanowiły przyjrzeć się księciu Karolowi, który, jak donosi amerykański tabloid Globe, jest gejem. Choć zdjęcia z tajemniczym mężczyzną, na których miał zostać uwieczniony homoseksualny pocałunek księcia, światło dzienne ujrzały w 2016 roku, dziś w 2020 temat powrócił.
Amerykańskie media twierdzą, że książę Karol miał przyznać się do swoje orientacji i uzyskać wsparcie rodziny. Czy na pewno?
 
Na łamach amerykańskiego tabloidu ukazał się artykuł, który ponownie zatrząsł brytyjską Rodziną Królewską. Jak donosi Globe, książę Karol ujawnił się w nowym dokumencie, który opowiada o jego małżeństwie z Dianą Spencer. To nie pierwszy raz, kiedy mężczyzna został posądzony o homoseksualizm. Choć pożar, jaki wybuchł, po aferze o gejowskim porno z jego udziałem i zdjęciach z młodym mężczyzną, szybko został ugaszony, żar wciąż się tli, a do pieca dokłada sama księżna Kornwalii.  
 
 
Czy książę Karol jest gejem?
 
Książę Karol jest gejem? Tak donosi amerykański tabloid, według to orientacja mężczyzny miała być powodem rozwodu z Camillą i walki o znalezienie panny młodej.
 
Książę Karol zrobił coming out i został w pełni zaakceptowany przez najbliższych, w tym przez swoją matkę. Padła tylko prośba, żeby nie mówił publicznie o swoim homoseksualizmie – podaje Globe.
 
 
 
Media wspominały również skandal z 2016 roku, kiedy członka rodziny królewskiej miano przyłapać na pocałunku z młodym mężczyzną, oraz doniesieniach z 2000 roku, dotyczące gejowskiego filmu z udziałem księcia Karola i jego doradcy. Co na to królowa Elżbieta?
  1. Kobieta remontowała dom, w ogrodzie znalazła małą trumnę. Nie mogła uwierzyć, co się w niej znajdowało
  2. Popatrz i natychmiast powiedz co widzisz na obrazku. Odpowiedź ujawnia najbardziej skrywaną prawdę na twój temat
  3. 2-letnia dziewczynka z Malborka pod wpływem środków odurzających. Była pod opieką ojca

Rodzina Królewska i skandal

Czy brytyjska Rodzina Królewska będzie musiała uporać się z kolejnym skandalem? Ponoć matka księcia, Królowa Elżbieta II jest wściekła na syna i nie popiera entuzjazmu reszty rodziny.

– Królowa jest wściekła, że ​​Charles jest ponownie w centrum skandalu gejowskiego – stwierdził na łamach gazety dworzanin, który pracuje dla Rodziny Królewskiej.

Plotki podsycają również słowa, które miała powiedzieć kilka lat temu księżna Kornwalii: 

Ślub z Dianą był tylko przykrywką. On miał trzech potajemnych kochanków – powiedziała wówczas żona księcia Karola, która ponoć od samego początku, wiedziała o skłonnościach męża. 

Pocałunek księcia Karola z mężczyzną:

rodzina królewska
@rishibagree, Twitter

Zdjęcia tabloidu natychmiast ukazały się w sieci. Kim był tajemniczy, młody mężczyzna?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chłopiec spadł ze schodów, uderzył główką o beton. Matka była nietrzeźwa
  2. 4 osoby ranne, chwile grozy w McDonald’s. Kazali wyjść klientce, nie wytrzymała
  3. Ogromny przełom. Pierwszy kraj od 1 lipca otwiera granice dla turystów
  4. Powrót do pracy. Czy twój pracodawca spełnił zalecenia PIP? Należy upewnić się, czy jesteś bezpieczny
  5. 10. dzień poszukiwań Kacperka. Najnowsze fakty. Wiemy, gdzie obecnie koncentrują się poszukiwania
  6. Psy tropiące potwierdziły tezę służb. Nowe, niepokojące informacje na temat poszukiwań 3,5-letniego Kacpra

źródło: jastrzabpost.pl

 

Poprzedni artykułCiało aktorki znaleziono w oceanie. Co tak naprawdę się stało? Miała 43 lata
Następny artykułNie żyje uwielbiany wokalista. Zmarł w drodze do szpitala, miał 66 lat
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.