Rodzina zastępcza: Joanna Trzepiecińska musiała zmierzyć się z koszmarem, który wywrócił jej życie do góry nogami. Wiele lat wcześniej stała za nieszczęściem innej aktorki. Historia jej życia to gotowy scenariusz filmowy.

Rodzina zastępcza: aktorka znana z serialu ma za sobą niełatwą przeszłość. Najpierw odbiła męża koleżance po fachu, a później przewrotny los sprawił, że sama musiała pogodzić się z utratą ukochanego mężczyzny. Z kim była związana?

Rodzina zastępcza: Joanna Trzepiecińska i Krzysztof Zaleski

W młodości Joanna Trzepiecińska związana była z aktorem i reżyserem Krzysztofem Zaleskim. Problem w tym, że gdy się poznali, mężczyzna związany był z aktorką Marią Pakulnis. Zaleski wyprowadził się od kobiety i zamieszkał z Joanną. Szczęście młodej aktorki nie trwało jednak długo, bo wkrótce reżyser wrócił do żony. Niedługo później urodził im się syn.

Udało im się zapomnieć o Joannie i koszmarze z przeszłości, na nowo budowali swój związek. Byli razem aż do 2008 roku, kiedy Zaleski zmarł na guza mózgu. Joanna Trzepiecińska natomiast zajęła się swoim życiem. Wkrótce poznała Janusza Andermana, który był miłością jej życia.

Joanna Trzepiecińska i Janusz Anderman

Kim jest Janusz Anderman? Janusz Anderman jest pisarzem i autorem scenariuszy filmowych. Mężczyzna po rozwodzie związał się z o 16 lat młodszą Joanna Trzepiecieńską, jakiś czas później wzięli ślub. Gwiazda opowiadała, że wyszła za Janusza z wielkiej miłości.

– Przeżyłam wiele pasjonujących lat ze świadomością, że mam obok siebie niezwykle interesującego człowieka. Nigdy się z nim nie nudziłam — czytamy słowa aktorki na pomponik.pl.

Wkrótce na świecie pojawili się ich synowie, Wiktor i Karol. To był moment, w którym małżeństwu przestało się układać. Trudy codzienności i wychowywanie dwójki dzieci sprawiły, że Janusz Anderman oddalał się od rodziny, a Joanna Trzepiecińska sama mierzyła się z obowiązkami domowymi. Pisarz uważał się za niedocenionego twórcę i coraz częściej sięgał po alkohol, aż w końcu odszedł do innej kobiety. Jego wybranką była dziennikarka Kamila Drecka. Joanna liczyła, że tak jak lata temu Krzysztof Zaleski wrócił do żony, tak zrobi również Anderman. Nigdy jednak tak się nie stało.

ZOBACZ TEŻ:

Rodzina Zastępcza
instagram.com/joannatrzepiecinska

Joanna Trzepiecińska ma za sobą trudna przeszłość.

Rodzina Zastępcza
instagram.com/joannatrzepiecinska

Aktorka była obwiniana o rozbicie związku innej aktorki. Lata później sama straciła męża.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Władimir Kliczko sam wychowuje córkę na Ukrainie. Matka nie widziała dziecka od lat
  2. Powstanie film dokumentalny o Majce Jeżowskiej. Wyreżyseruje go jej syn
  3. Ile zarabia Danuta Wałęsa? Zarobki byłej pierwszej damy mają być wyższe niż Lecha
  4. Marcin Meller o swoim odejściu z „Dzień Dobry TVN”: „Od paru dni czuję się jak na własnym pogrzebie”
  5. Córka polskiego miliardera robi karierę za granicą. Zaśpiewała z samym Andreą Boccellim

Źródło: pomponik.pl

Poprzedni artykułJedna z uczestniczek programu ”Królowe życia” przeszła spektakularną metamorfozę. Przyznała się do licznych operacji
Następny artykułPies urodził się bez przednich łapek. Jego właścicielka sprawiła mu protezę na kółkach
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.