Władimir Kliczko sam wychowuje swoją córkę na Ukrainie. Znany bokser po rozstaniu z matką dziecka wyprowadził się w swoje rodzinne strony, separując tym samym swoją byłą partnerkę od ich wspólnego dziecka. Matka nie widziała córki od ponad roku. Kim jest była partnerka boksera? To znana aktorka. 

Związki gwiazd, tak samo, jak zwykłych ludzi nie zawsze kończą się happy endem, jednak w ich przypadku kulisy bolesnych rozstań są komentowane przez wszystkie media. Z podobną sytuacją spotkał się Władimir Kliczko, który odseparował swoją córkę od matki. Bokser od roku mieszka sam z dzieckiem na Ukrainie, a jego była partnerka nie może spotkać się z dzieckiem.

Władimir Kliczko: dziecko

Władimir Kliczko w 2009 roku związał się z aktorką Hayden Panettiere, a kilka lat później para ogłosiła zaręczyny. Cztery lata temu na świat przyszła ich córeczka Kayi. Ich sielskie życie nie trwało jednak długo, bo zaledwie rok temu para się rozstała. Obydwoje zapewniali, że rozstają się w zgodzie i zrobią wszystko, aby ich córeczka nie odczuła tego, że jej rodzice nie są już razem. Portal PageSix podaje, że relacja boksera i aktorki wcale nie jest tak poprawna, jak może nam się wydawać.

Bokser odseparował swoją byłą partnerkę od dziecka. Ojciec zamieszkał sam z córką na Ukrainie, a jego była partnerka nie widziała dziecka od roku. Jak donosi źródło portalu nie jest to jedyny problem, jaki ma na głowie Hayden Panettiere. 

Kim jest Hayden Panettiere?

Hayden Panettiere ma 30 lat i jest znaną amerykańską aktorką telewizyjną i filmową. Znana jest głównie z ról w filmach takich jak; Krzyk 4, czy Dziewczyny z drużyny 3. Jednak największą sławę przyniosły jej liczne romanse m.in z Władimirem Kliczko. Po rozstaniu z bokserem aktorka weszła w kolejny związek, jednak jak donoszą amerykańskie tabloidy jej związek z Brianem Hickersonem również nie należy do najbardziej udanych. Obecny partner aktorki jest podejrzewany o stosowanie przemocy domowej, a najbliżsi gwiazdy starają się nakłonić ją do jak najszybszego zakończenia toksycznej relacji.

– To, co się dzieje, jest całkowicie poza kontrolą. Powinna odejść od tego faceta– skomentował przyjaciel aktorki w magazynie People

Jak dodaje TMZ partner Hayden był aresztowany tuż po awanturze, jaką wszczął w ich domu w Hollywood. Portal zaznaczał również, że policja odnotowała na ciele aktorki siniaki i zaczerwienienia. Aktorka nie ma łatwego życia z obecnym partnerem, a rozłąka z dzieckiem z pewnością ja tylko przytłacza. Miejmy nadzieje, że Hayden pójdzie po rozum do głowy i zakończy toksyczny związek. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Władimir Kliczko
Gala

Władimir Kliczko odseparował swoją byłą partnerkę od ich wspólnego dziecka. 

Władimir kliczko
wikipedia.org

Córeczka aktorki od roku mieszka z ojcem na Ukarinie. 

Władimir Kliczko
instagram.com/klitschko

Matka dziecka nie ma kontaktu z córką. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Joanna Koroniewska opowiedziała o trudach macierzyństwa. „Popłakałam się ze stresu”
  2. Muniek Staszczyk trafił do szpitala! Koncerty odwołane, T.Love wydało oświadczenie do mediów
  3. Anna Popek dostała nowy program! Dziennikarka TVP będzie uczyć dobrych manier, jak Rozenek
  4. Bohater programu „Rolnik szuka żony” stracił wszystko! Spłonęły maszyny, dom i zwierzęta
  5. Dorota Wellman kiedyś. Jak wyglądały początki jej kariery?

źródło: pudelek.pl

Poprzedni artykułMakijaż permanentny zniszczył życie klientce salonu. Kobieta skończyła z czterema brwiami
Następny artykułAdoptowany pitbull nie opuszcza staruszki na krok. To, jak jej pomaga jest przeurocze
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.