Romans Bogumiły Wander nie był tajemnicą dla jej męża. To on woził ją na spotkania z kochankiem i znikał z domu, aby mogła spędzać czas z innym. Wiele lat temu ten romans wstrząsnął całą telewizją. Choć mężczyzna dobrze wiedział, że żona go nie kocha, nie chciał, aby odeszła. 

Bogumiła Wander nigdy nie ukrywała, że w trakcie pierwszego małżeństwa miała długi romans z Krzysztofem Baranowski. Żeglarz sam miał żonę i dzieci, co stanowiło dodatkową przeszkodę. Pomimo gorącego uczucia gwiazda telewizji nie wnosiła o rozwód, minęło wiele lat, zanim mogła otwarcie mówić o nowym związku.

Bogumiła Wander: romans

Bogumiła Wander i Krzysztof Baranowski poznali się, gdy dziennikarka czekała na taksówkę przed budynkiem telewizji. Żeglarz od razu wiedział, że kobieta jest dla niego stworzona. Zaproponował, że odwiezie ją do domu i tak zaczęła się ich przygoda. Później spotykali się coraz częściej, aż w końcu nie byli w stanie zakończyć romansu.

romans
fot. screen z youtube.com @stylzyciatvp

Na początku oboje oszukiwali swoich bliskich. Urządzali wspólne przejażdżki i spotykali się w hotelach. W swojej książce Spowiedź kapitana Krzysztof Baranowski wyznał, że nie potrafił przestać myśleć o swojej kochance. Ona w końcu przyznała, że nigdy nie kochała swojego męża, a wyszła za niego, bo potrzebowała męskiego ramienia. W końcu żeglarz postanowił się rozwieść.

Bogumiła Wander: mąż

Chociaż Krzysztof Baranowski sam się rozwiódł, to na swoją ukochaną musiał czekać jeszcze wiele lat. W tym czasie wynajął mieszkanie, w którym mogli się spotykać. Mąż dziennikarki nie chciał słyszeć o rozwodzie. Pozwolił na romans, ale chciał, aby małżeństwo trwało.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– On widział, że tego uczucia w stosunku do niego nie ma. I wiedział też, że poznałam Krzysztofa. Zaproponował mi, żebym mu się zwierzała, że nie zrobi mi krzywdy. I tak było. Wyjeżdżał na przykład z domu, z Dąbrowieckiej, a ja miałam zgodę na to, żeby zaprosić Krzysztofa – mówiła Bogumiła Wander, czytamy w Spowiedzi kapitana.

romans
fot. screen z youtube.com @stylzyciatvp

Mąż gwiazdy zgadzał się na jej spotkania z kochankiem pod warunkiem, że ta nigdy go nie okłamie. Zdarzało się, że woził ją na potajemne schadzki. Słynnej dziennikarce udało się rozwieść dopiero po wielu latach romansu. Straciła piękny dom, ale mogła otwarcie spotykać się ze swoim wybrankiem. Do ich ślubu doszło dopiero w 2005 roku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ranking najbardziej wpływowych Polaków. Poseł i pisarka lepiej niż premier
  2. Agnieszka Kaczorowska wyznała prawdę o swoim porodzie. Nie było łatwo
  3. Internauta skrytykował nogi Barbary Kurdej-Szatan. Odpowiedziała w mistrzowski sposób
  4. Marta Kaczyńska martwi się o Polaków. Ujawniła alarmujące dane, nie jest dobrze
  5. Brytyjczycy aż zamarli, kolejna potworna zdrada w rodzinie królewskiej ujawniona. Tragiczne losy kochanki
  6. Niestety, nie istnieje żaden skuteczny lek. O swojej nieuleczalnej chorobie Karolina Szostak dowiedziała się za późno

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.