Romanse Edyty Wojtczak ujrzały światło dzienne po wielu latach. Jak się okazało, dziennikarka złamała w swoim życiu wiele serc. Uśmiechnięta prezenterka zawsze cieszyła się powodzeniem wśród mężczyzn. Zachwycała urodą i intelektem, a jej romanse to prawdziwy temat na bestseller.

Lata 60. były dla prezenterki prawdziwym szaleństwem. Pracowała w telewizji, a na dodatek miała wielu adoratorów. Powodzenie trwało naprawdę długo, aż dziennikarka sama się zakochała. Smutny finał miłości zniechęcił kobietę to nawiązywania kolejnych relacji. 

Romanse Edyty Wojtczak 

Edyta Wojtczak to kultowa osobowość telewizyjna. Starsze pokolenie kojarzy prezenterkę już od lat 60. Chociaż nie wszyscy mogli mieć ten przywilej, jakim był telewizor, to każdy wiedział, kim jest dziennikarka. Jak się okazuje, jej życie poza telewizyjnym studio było równie ciekawe, a wszystko za sprawą tego, że mogła liczyć na niezłe powodzenie wśród mężczyzn. Nie zmieniło to jednak opinii o pani Wojtczak, w sercach telewidzów wciąż pozostaje damą i profesjonalistką o promiennej twarzy

Chociaż z czasem mówi się więcej o romansach Wojtczak, to w prawdzie wciąż niewiele wiadomo. Prezenterka zawsze starała się chronić swoje życie prywatne. Według portalu pomponik.pl spikerka i Jerzy Połomski byli światkami na ślubie, mieli też zbliżyć się do siebie. Z biegiem czasu, mężczyzna przyznał, że wiedział, iż nie ma u niej szans. 

Co ciekawe, para była świadkami na ślubie Haliny Kunickiej i Lucjana Kydryńskiego. Według film.wp.pl, Edyta także z Kardyńskim miała kiedyś romans. Portal informuje, że prezenterka miała namiętne powiązania także z reżyserem teatralnym Adamem Hanuszkiewiczem, Eugeniuszem Pachem (który pod koniec lat 50. odkrył talent Wojtczak), czy Janem Suzinem, z którym przez wiele lat pracowała w telewizji. 

Edyta Wojtczak kiedyś

Kobieta mogła cieszyć się opinią ‚łamaczki serc’. Duże powodzenie i własne atuty pozwoliły na korzystanie z życia w stu procentach. Chociaż romanse stały się jej domeną, a łamanie serc mężczyzn rutyną, to niestety, ale w pewnym momencie, sama doświadczyła zawodu. Mowa tu o Michale Szymańskim, z którym wzięła ślub pod koniec lat 60. Niestety po około 10 latach spędzonych razem, Szymański wyleciał do Stanów, a Wojtczak już nigdy w życiu go nie zobaczyła. Według wp.film.pl to Szymański na zawsze pozostał w sercu spikerki. Co więcej, może to potwierdzać fakt, że Wojtczak do tej pory nie wystąpiła o rozwód i nosi jego nazwisko (jako swoje drugie). 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Fot. screen z youtube.com @Michał Fajkowski 

Edyta Wojtczak przyciągała do siebie wielu mężczyzn.

Edyta Wojtczak romanse
Fot. screen z youtube.com @CLIFT96 

Nie zawsze jednak chciała się z nimi wiązać – wie o tym Jerzy Połomski.

Edyta Wojtczak romanse
Fot. screen z youtube.com @Michał Fajkowski 

Pod koniec lat 60 wyszła za mąż, niestety poślubiony Michał Szymański wyleciał do USA i zniknął z jej życia. 

Edyta Wojtczak romanse
Fot. screen z youtube.com @Krzych – 

Wojtczak miała mieć też romans z Janem Suzinem, z którym pracowała w telewizji.

Edyta Wojtczak romanse
Fot. screen z youtube.com @Michał Fajkowski 

Po zniknięciu męża już nigdy go nie zobaczyła, ale do tej pory nie wystąpiła o rozwód. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. GIF wycofał z rynku dwa popularne leki. Wielu z nas ma je w swoich domowych apteczkach
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. 14-latka zmarła we śnie. Przyczyna wstrząsnęła rodzicami, teraz ostrzegają innych
  4. Nie żyje aktor znany z uwielbianego serialu. Popełnił samobójstwo
  5. Oto prawdziwe nazwiska polskich gwiazd. 7 największych zaskoczeń
  6. Ich romans wyszedł dopiero po latach. Jaworowicz była zakochana w słynnym polskim piosenkarzu

Źródło: film.wp.pl, pomponik.pl, fakt.pl 

Poprzedni artykułHoroskop partnerski na luty. Święty Walenty zadbał o bardzo gorący miesiąc
Następny artykułMałgorzata Kożuchowska przerwała milczenie i opowiedziała o dramacie sprzed lat: „Broniłam się, próbowałam wyrwać”
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.