Różnica wieku tej dwójki zakochanych może zdziwić niejedną osobę, tym bardziej że para stara się o dziecko. Choć wybranka kobiety wszyscy biorą za jej dziadka, historia ich miłości nie ma sobie równych. 
 
Prawdziwa miłość nie zna granic i choć spora różnica wieku to wciąż temat tabu, ta para postanowiła nie zważać na zdanie innych. Stereotypy i oceniające spojrzenia zostawiają daleko za sobą. Patrzą w przyszłość, cieszą się wspólnymi chwilami, a nawet starą się o potomstwo. Ile lat ich różni, skoro wszyscy uważają, że mężczyzna to dziadek kobiety?

Różnica wieku w związku

Różnica wieku w związku nie jest niczym dziwnym ani też negatywnym. Choć wiele osób obawia się tej przepaści, takie relacje pozwalają na czerpanie od siebie ogromnej nauki. Ta dwójka zakochanych nie pozwoliła, by taki szczegół stanął na drodze ich miłości. 

Kobieta poznała mężczyznę kiedy miała 24-lata. Z początku łączyła ich tylko przyjaźń, a ona pocieszała go po stracie jego 77-letniej żony. Zapytacie więc ile lat miał wdowiec? Wdowiec miał 79-lat i kiedy spotkał w kościele młodą Alexis, nie spodziewał się, że zaledwie po roku weźmie ślub z młodszą od siebie o 55 lat kobietą

Kiedy Alexis zorientowała się, że czuje do Charlesa coś więcej, nie była pewna jego zamiarów. Wkrótce okazało się, że różnica wieku nie stanowi problemu dla żadnego z nich i stworzyli piękny związek. Co na to ich bliscy? 

  1. Roksana Węgiel cierpi z powodu hejtu. Dodała bardzo emocjonalny wpis
  2. Horoskop tygodniowy. Wodnik ma przed sobą świetny czas, gorzej u Panny

Żona młodsza o 55 lat

Żona młodsza o 55 lat od swojego męża wzbudza spore kontrowersje wśród ludzi i zdecydowana większość brała dojrzałego mężczyznę nie za jej partnera, a dziadka. 

Różnica wieku jednak nie wpłynęła na ich decyzję i zakochana para pobrała się 7 grudnia. Teraz 80-letni pan młody i jego 25-letnia żona planują potomstwo. Choć mężczyzna ma dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa — w wieku 48 oraz 55 lat —, prawdziwym marzeniem tej dwójki jest śliczny bobas! 

Małżeństwo, będąc pod opieką lekarzy, liczy na to, że ich pragnienia i plany dotyczące wspólnego rodzicielstwa będą mogły się ziścić. Trzymamy kciuki!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

różnica wieku
Alexis Reid Tadlock, Facebook

Różnica wieku nie była dla zakochanych żadną przeszkodą. 

różnica wieku
Alexis Reid Tadlock, Facebook

Kobieta jest młodsza od swojego męża o 55 lat. 

różnica wieku
Alexis Reid Tadlock, Facebook

Małżeństwo stara się o dziecko. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Smutne informacje. Katarzyna Dowbor nieuleczalnie chora
  2. Magda Gessler oszukiwała wszystkich? Była pracownica twierdzi, że widziała wszystko i przerwała milczenie
  3. Miała wziąć z nim ślub. Gdy zobaczyła na nagraniu, co robi z jej psami, odwołała wszystko
  4. KFC wprowadza ”roślinnego kurczaka”. Smak sprawia, że chętnych nie brakuje
  5. Niemowlę trafiło do szpitala z licznymi obrażeniami. Słowa matki natychmiast wzbudziły podejrzenia
  6. Książę Harry w żałobie. Była kobietą, którą kochał nad życie, niestety nie żyje

źródło: popularne.pl

Poprzedni artykułKosmetyczka chciała usunąć jej sztuczne rzęsy. Gdy tylko ich dotknęła, przeraziła się
Następny artykułSzminki Matte Legend 3w1 od Avon – stworzone byś stała się legendą!
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.