Rozstanie aktorów zdaje się być coraz bliżej, choć wychowują wspólnie dwójkę dzieci. O ich kryzysie mówiło się od dawna, a ostatnie wydarzenia sprawiły, że sytuacja znów zaczęła się komplikować. Joanna Brodzik opublikowała emocjonujący wpis, który mówi fanom wiele. Co chciała przekazać?

Joanna Brodzik podzieliła się z fanami intymnym wpisem, w którym apeluje, że trzeba mówić głośno o tym, co się myśli i bronić swoich przekonań. W kontekście ostatniego kryzysu z jej partnerem wpis brzmi bardzo wymownie. Kobieta pisze w nim o uczuciu samotności. Czy aktorka zdecyduje się na oficjalne rozstanie?

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak

Aktorzy poznali się na planie serialu Kasia i Tomek. Partnerzy świecili przykładem dla innych par, chwaląc się długim stażem relacji. W 2008 roku na świat przyszło ich potomstwo – synowie Jan i Franciszek. Para przechodziła w przeszłości kryzysy, podejmowała nawet terapię. Teraz problemy powróciły. Czy grozi im rozstanie?

Podczas produkcji filmu Pan T, Paweł Wilczak poznał na planie młodszą koleżankę z branży, Marię Sobocińską, która pochodzi z uznanej rodziny operatorów filmowych i aktorów. Artyści przyznali, że wyjątkowo dobrze im się razem pracowało. Później Paweł Wilczak został przyłapany z młodszą kobietą na randce, a jego mieszkanie opuściła dopiero o świcie. Wiadomość obiegła media i zapewne dotarła też do jego partnerki.

  1. Co Polacy kupują w aptekach w czasie koronawirusa? Farmaceuci nie mogą uwierzyć
  2. Ogromny wzrost zarażeń. Zakaz wychodzenia z domu bez zakrytych ust i nosa u sąsiada Polski
  3. Tragiczne zdjęcia z Włoch. Wojsko ciężarówkami wywozi trumny z ciałami, kostnice nie mają miejsca

Rozstanie jest coraz bliżej?

Joanna Brodzik w kontekście ostatnich wydarzeń opublikowała na swoim Instagramie emocjonujący wpis. Mówi w nim wiele na temat samotności. Czyżby opisywała wyraźnie swoje rozstanie?

– Na pewno będą chwile, gdy samotne trwanie przy swoim będzie się wydawać zbyt trudne i zbyt przerażające, gdy zwątpimy w to, że jesteśmy w stanie jakoś uporać się z niepewnością – wyznaje aktorka.

Wszystko wskazuje na to, że gwiazda dokładnie analizuje aktualną sytuację swojej relacji. Zainspirowała ją do tego książka.

– Ktoś gdzieś powie: Nie rób tego. Ktoś taki jak Ty nie poradzi sobie, wtedy jednak trzeba sięgać w głąb własnego nieskrępowanego serca – apeluje we wpisie Joanna.

Kobieta cytuje autorkę książki Z odwagą w nieznane. Czy Joanna Brodzik odważy się zakończyć obecny związek i ruszyć z odwagą w nieznane?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rozstanie
Fot. Jakub Kaminski/East News, Warszawa, 02.03.2020. Wreczenie Polskich Nagrod Filmowych Orly 2020 w Teatrze Polskim.
N/z: Maria Sobocinska

Aktor został ostatnio przyłapany na spotkaniu z Marią Sobocińską. Młoda gwiazda wyszła z jego mieszkania nad ranem.

rozstanie
PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS 26.08.2013 Ostra Randka 3D – premiera filmu N/Z:Brodzik Joanna, Wilczak Pawel

Czy Joanna Brodzik zdecyduje się z tego powodu na rozstanie?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Joanna Brodzik Official (@joanna_brodzik_official)

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jeden z największych szpitali w Polsce wstrzymuje działalność. Wszystko przez koronawirusa
  2. Z ostatniej chwili: książę Albert zakażony koronawirusem. Pałac potwierdza
  3. Jamnik zaopiekował się sparaliżowanym kotem. Ich historia jest jak z bajki Disneya
  4. Złamali przymusową kwarantannę i poszli na zakupy. Grozi im nawet kara więzienia
  5. TVP zdejmie „Pytanie na śniadanie” z anteny? Ida Nowakowska zdradza: „Budynki są opustoszałe”
  6. Polka wróciła z Niemiec. Szybko uciekła z kwarantanny, bo tradycyjne jedzenie jej nie smakowało

źródło: pomponik.pl

Redaktorka Lelum.pl. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje życie postanowiła związać z dziennikarstwem i muzyką. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, chodzi na festiwale filmowe i tworzy poezję.