Jamnik to pies, który szybko przywiązuje się do swojego właściciela i drugiego zwierzęcia. Czworonóg tej rasy ma wielkie serce, a udowodnił to pies mieszkający na Florydzie. Porzucone zwierzę zaopiekowało się sparaliżowaną kotką. Ich historia mogłaby nadawać się na bajkę Disneya.

Bezdomny jamnik spotkał na swojej drodze kotkę z dwoma łapkami. Zwierzęta poznały się w organizacji Seminole County Animal Services i szybko przypadły sobie do gustu. Pies i kot stali się najlepszymi przyjaciółmi, pomimo problemów zdrowotnych. Zwierzęta otrzymały wyjątkowe imiona. Jakie?

Jamnik poznał kota

Uroczy jamnik nie przeszedł obojętnie obok kota, którego spotkał na swojej drodze. Pies zaopiekował się mruczkiem, który posiada tylko dwie łapki.

Nie wiadomo dokładnie, kiedy kot stracił kończyny. Mogło się to wydarzyć w wypadku lub przy porodzie, niewykluczone, że biedaczek został zaatakowany przez inne zwierzę.

Opiekunowie nie są pewni, co wpłynęło na jego nieszczęście. Ale mimo to, kot pragnie żyć, nie poddaje się. Jamnik zdecydował się pomagać biednemu zwierzęciu. Wykazał się wspaniałym charakterem.

Choć kot jest sparaliżowany, to psu w ogóle to nie przeszkadza. Pies Idgie warczy na nieznajome osoby, które próbują zbliżyć się do kotki Ruth. Czworonóg zachowuje się jak opiekun mruczka. Śpi koło niej, nie rusza się z legowiska.

Zwierzęta otrzymały imiona po bohaterach filmu „Smażone zielone pomidory”. Zwierzęta w filmie też łączyła bliska więź. Pracownicy są przekonani, że historia psa i kota nadaje się na bajkę Disney’a.

  1. Fani ”M jak miłość”, ”Na dobre i na złe” i ”Barw szczęścia” w rozpaczy. Nie żyje kultowa postać polskiej telewizji
  2. Mamy oficjalne potwierdzenie. Zacznie się już w poniedziałek w całej Polsce, wszyscy muszą się przygotować
  3. Tłum ruszył pod TVP. Są zdjęcia i relacja na żywo, porażające widoki

Lokalna pomoc

Opiekunowie zwierząt podzielili się wzruszającą historią w sieci. Los bezbronnych czworonogów zwrócił uwagę społeczeństwa. Ludzie dobrej woli zaczęli wpłacać pieniądze na zwierzaki oraz przynosić im podarunki np. z okazji świąt.

Dzięki wielkim sercom ludzi zwierzęta otrzymały nawet specjalny wózek do poruszania się. Jamnik może zabierać kotkę na spacery.

Zwierzęta swój dom odnalazły w sklepie Hollywood Houndz Boutique & Spa na Florydzie. Nikt nie zgłosił do adopcji pupili.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

jamnik
fot. facebook/projectpaws

Jamnik zaprzyjaźnił się z kotem.

jamnik
fot. facebook/projectpaws

Zwierzęta wspólnie spacerują.

jamnik
fot. facebook/projectpaws

To jest prawdziwa przyjaźń.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Warszawiacy przygotowali niespodziankę dla osób biorących udział w proteście. Niezwykła mobilizacja uczestników strajku
  2. Anna Mucha bez stanika na plaży. Jak afrodyta, rozgrzani fani zasypują ją komplementami [zdjęcie]
  3. Nie żyje aktor, którego widzieliśmy w ”Na Wspólnej” i ”U pana Boga w ogródku”. Polacy go kochali
  4. Niebywałe słowa doradczyni Andrzeja Dudy. Powiedziała, do czego będzie namawiała prezydenta
  5. Szwedki chcą bezpłatnej aborcji dla kobiet z Polski. W latach 60. to one przyjeżdżały na zabieg do Polski
  6. Marta Kaczyńska nie chce przerwać milczenia. Jej opinia ws. aborcji sprzed lat mówi wszystko
  7. Powalający przepis na najszybsze, najłatwiejsze i najlepsze ciasto czekoladowe

Źródło: zpazurem.pl, theawesomepaw.com, dogster.com