Rozwód to zawsze przykra decyzja, która dużo utrudnia. Niektórzy stają po stronie jednego z małżonków, czasem podział małżeństwa niesie za sobą podział rodziny. Co dopiero rozwód w rodzinie królewskiej, która z założenia jest idealna i spójna? Królowa Elżbieta II przechodzi ciężkie chwile.

Ten rok jest bardzo trudny dla Królowej, najpierw decyzja o odejściu Księcia Harry’ego i Księżnej Meghan, a teraz jeszcze informacja o rozwodzie! Cała rodzina musi udawać, że akceptują taki bieg wydarzeń, ale w rzeczywistości wygląda to tak, jakby mocne filary rodziny ulegały rozpadowi. 

Rozwód w rodzinie królewskiej, to boli

Rozwód ogłosił najstarszy wnuk Królowej Peter Phillips. Po 11 latach małżeństwa mężczyzna rozwodzi się z żoną Autumn Philips, z którą ma dwie córki, 9-letnią  Savannah i 7-letnią Isli. Rodzina królewska musiała przyjąć tę informację ze spokojem i akceptacją. W oświadczeniach pisano, że para jest wspierana w tak trudnej dla nich sytuacji.

Małżeństwo zapewnia, że ich związek nie rozpada się z powodu osób trzecich. Jest to ich wspólna decyzja, po prostu nie są już ze sobą szczęśliwi. Para obiecuje, że na rozwodzie nie ucierpią ich córki, oraz że rozstają się pokojowo, w pełnej zgodzie. O tej informacji Królowej powiedziała Autumn Phipils. Elżbieta II oficjalnie, przyjęła to do wiadomości ze spokojem, jednak istnieją donosy, że jej nerwy są już mocno nadszarpnięte. 

  1. Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega przed popularnym produktem. Każdy może mieć go w kuchni
  2. Dziecko urodziło się z siwymi włosami. Rodzice bali się najgorszego

Rodzina królewska zdejmuje maskę

Przez lata rodzina królewska chciała uchodzić za nienaganną i szczęśliwą. Życie jednak nie jest wcale złożone z samych pomyślności, tuszowanie błędów rodziny i udawanie szczęścia powodowało liczne skandale. Królowa Elżbieta jednak pozostaje wierna tej formule. 

Czasy się zmieniają i Królowa musi zaakceptować, że członkowie rodziny nie są idealni, mają swoje potrzeby i marzenia. A za tym niestety idzie szukanie szczęścia, jak robią to Książę Harry z żoną czy rozwodząca się para, która nie chce udawać, że jest szczęśliwa razem i chce dać sobie możliwość poszukać tego szczęścia gdzie indziej. Królowa Elżbieta jest już sędziwą osobą, trudno oczekiwać od niej radości z takich decyzji. Oby najbliższy czas nie przyniósł biednej Królowej kolejnych niespodzianek.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

rozwód
instagram.com/theroyalfamily

Królowa Elżbieta II bardzo ciężko przeżyła odejście ukochanego wnuka.

rozwód
youtube.com/HELLO!

Peter Philips i Autumn Philips wydawali się być szczęśliwą parą.

rozwód
instagram.com/hm.queenelizabethh/

Nerwy Królowej są wystawiane bez przerwy na próbę. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przepis na domową pizzę. Trik na genialne ciasto, smak jak z najlepszej włoskiej pizzerii
  2. Radosław Majdan zdradził szczegóły porodu żony. Większość par nie ujawnia tak wiele
  3. Iwona Pavlović została blondynką. Na najnowszym zdjęciu nie przypomina siebie

Źródło: plotek.pl

Poprzedni artykułOjciec odebrał córeczkę ze szkoły. W okolicach jej krocza zauważył plamę, zareagował natychmiast
Następny artykułNajpiękniejsza babcia na świecie. Ma 63 lata i robi wrażenie
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.