Samobójstwo gwiazdy popularnego show było szokiem dla milionów widzów na całym świecie. Nikt nie spodziewał się, że historia tej, tak pełnej miłości i szczęścia rodziny, będzie miała tragiczny finał. Niestety, ujawniono porażające fakty w sprawie znanej kobiety, która osierociła 13-dzieci. 

Odeszła gwiazda popularnego reality show. Mandy Gardner, którą dzięki programowi TLC Nietypowe ciąże, poznały miliony widzów na całym świecie, popełniła samobójstwo. Wyszły nowe fakty w sprawie.

Zaginiona mama

Kobieta była matką trzynastu dzieci, którymi chętnie chwaliła się w swoich mediach społecznościowych. Jej życie było przestawiane jako bajka. Niestety, jak się okazuje, prawda była zupełnie inna i porażające fakty właśnie ujrzały światło dzienne.

Gwiazda telewizyjnego show zaginęła na początku kwietnia 2020 roku. Niestety, sprawdził się najczarniejszy scenariusz. Dumna mama 13 pociech, po kilku dniach, została znaleziona w lesie. Jej ciało wisiało na drzewie. Śledczy mają nowe ustalenia w sprawie.

  1. Pilne: Nie żyje 25-letni muzyk. Zmarł podczas rutynowego zabiegu, rodzina jest zdruzgotana
  2. Duda przepraszał Danutę Holecką na wizji. Wpadka na antenie
  3. Dagmara Kaźmierska jest wściekła na syna. Conan posunął się o krok za daleko, niczego nie da się już odkręcić

Samobójstwo gwiazdy TLC

Brytyjski dziennik Daily Mail ujawnił ustalenia śledczych. Po pół roku potwierdzono, że gwiazda TLC popełniła samobójstwo. Jak się okazuje, przed śmiercią kobieta wielokrotnie się samookaleczała i miała wiele problemów natury osobistej. Kobieta została pochowana 15 czerwca. Osierociła trzynaścioro dzieci. 

Śmierć kobiety, której losy mogliśmy poznać w telewizyjnym programie, wstrząsnęła widzami na całym świecie.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

samobójstwo
fot. Kadr z programu „Nietypowe ciąże”, TLC

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia, dotyczy wszystkich Polaków. Nie chodzi o wirusa
  2. Fatalne wieści z Ukrainy. Zginęły 22 osoby, nagrania z miejsca katastrofy lotniczej tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  3. Co się stało z Michałową z ”Rancza”? Marta Lipińska nagle zniknęła z telewizji, teraz wszystko jest jasne
  4. Gwiazda „Królowych życia” wzięła ślub. Widzowie nie mieli pojęcia, że planuje wyjść za mąż
  5. Polski „żywy Ken” przed operacjami plastycznymi. Jego stare zdjęcia robią furorę, przecieramy oczy ze zdumienia
  6. Jajka po japońsku zdobywają popularność wśród Polaków. Dzięki 1 trikowi wychodzą idealne, zrobisz je w parę chwil

Źródło: o2.pl

 

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.