Lelum.pl > Samobójstwo

Samobójstwo

Pacjenta oddziału covidowego nie żyje. Zaatakował ją narkoman
28.04.2021 22:53 Julia Pelc chciała popełnić samobójstwo. „Moje życie aktualnie to papka najgorsza na świecie”

Na platformie YouTube pojawiło się smutne nagranie opublikowane przez Julię Pelc. Youtuberka znana bardziej pod pseudonimem Queen of Black chciała popełnić samobójstwo poprzez przedawkowanie leków. Motywy destrukcyjnych działań przedstawiła w piętnastominutowym nagraniu. Julia Pelc zdobyła popularność w sieci dzięki swojemu kanałowi na YouTubie, gdzie regularnie publikuje materiały wideo o przeróżnej treści. Tym razem nagranie, którym się podzieliła, nawiązywało do jej trudnego doświadczenia.

Meghan Markle
08.03.2021 09:27 Meghan Markle miała myśli samobójcze. ,,To była ciągła walka”

Jakiś czas temu Meghan Markle i książę Harry udzielili długiego i szczerego wywiadu dla znanej dziennikarki Oprah Winfrey. Rozmowa była na tyle ciekawa, że obejrzeli ją ludzie z całego świata. Na jaw wówczas wyszedł zaskakujący fakt. Księżna Sussexu w pewnym momencie życia chciała popełnić samobójstwo. Co gorsza, nikt nie chciał jej udzielić pomocy. Z wywiadu przeprowadzonego przez Oprah Winfrey z wnuczkiem Królowej Elżbiety II i Meghan Markle jasno wynika, że życie za murami Pałacu Buckingham wcale nie jest takie proste. Małżonka Harry’ego przekonała się o tym na własnej skórze.

Artur Barciś
22.02.2021 18:36 Artur Barciś chciał popełnić samobójstwo. W przeszłości przeżył prawdziwe chwile grozy

Artur Barciś to znany w całej Polsce aktor. Obecnie jest jedną z najbardziej cenionych osobistości w kraju, lecz niewiele osób wie, że jego przeszłość skrywa mroczną tajemnicę. Aktor był o krok od skończenia ze swoim życiem. Artur Barciś w rozmowie z Na żywo wyznał, co działo się w jego życiu jakiś czas temu. Okazało się, że aktor chciał popełnić samobójstwo. – Pamiętam, że pijany, w nocy poszedłem na most Śląsko-Dąbrowski i chciałem ze sobą skończyć. Do dziś nie wiem, co mnie powstrzymało – wyznał.

samobójstwo
01.07.2020 00:39 Uwielbiana piosenkarka chciała popełnić samobójstwo. ”Po prostu się rozbiłam”

Samobójstwo to zawsze ogromna tragedia. Jedna z ulubionych, popularnych piosenkarek, publicznie wyznała, że pojawiły się u niej takie myśli. Gwiazda borykała się z poważnymi problemami, które ją przerosły. Kłopoty wokalistki doprowadziły ją do depresji. A ta do myśli samobójczych. Kate Perry to amerykańska piosenkarka pop. Jej muzyka jest energetyczna i wesoła, podobnie jak cały wizerunek. Jak się jednak okazuje, nie zawsze tak było. Gwiazda przyznała się do myśli samobójczych. Zrobiła to w rozmowie z radiem SiriusXM CBC.

Chick Vennera
23.06.2020 14:20 Tragedia znanej aktorki, jej partner popełnił samobójstwo. Media obiegła tragiczna wiadomość, skoczył z 27.piętra

Mężczyzna był znany ze swoich liberalnych poglądów i angażowaniu się w życie polityczne. Gwiazdor zwrócił na siebie uwagę mediów podczas głośnych rozpraw sądowych dotyczących ustalenia ojcostwa swoich dzieci z dwoma różnymi kobietami. Ogromna tragedia w Dzień Ojca, nie żyje 14 osób, w tym aż piątka dzieci. Tragiczne informacje prosto z Chicago Zaczęło się, niebywała awantura w Biedronce. Wściekli klienci zaczęli się kłócić o restrykcję z kierownikiem, działo się niewyobrażalne 6-letnia córka po powrocie z religii wręczyła mamie liścik od zakonnicy. Kobieta od razu pojechała do szkoły Steve Bing popełnił samobójstwo Mężczyzna był związany z aktorką Elizabeth Hurley, która w 2001 roku powiedziała mu, że jest w ciąży i to właśnie Bing jest ojcem. Ten zaprzeczył, twierdząc, jakoby ich związek miał być otwarty. Testy DNA potwierdziły powiązania biologiczne. Kolejna partnerka — Lisa Bonder, tenisistka miała podobną sytuację z producentem, jednak ostatecznie udało się załagodzić spór bez ingerencji sądu. Steve Bing zginął po upadku z wieżowca, szczegóły tragedii nie są jeszcze oficjalnie znane. Producent miał 55 lat i według mediów zmagał się z ciężką depresją. ZOBACZ ZDJĘCIE: ZOBACZ TEŻ: Ujawniamy prawdę nt. „amerykańskiego” projektanta z Wiadomości TVP, który chwalił Agatę Dudę. Mieszka w Warszawie i podejrzanie opublikował dziś film „modowy” Wielka kwarantanna w Rewalu. Dziesiątki osób, są potwierdzone zakażenia Córka Krzysztofa Jackowskiego ujawniła całą prawdę na jego temat. Wypłynęły rodzinne sekrety Mąż zaraz o ślubie przestał odzywać się do żony. Dopiero po 20 latach wyjawił swój powód Wielka radość w życiu Zenka Martyniuka. Wspaniałą nowinę ogłosił już światu, gratulacje Wszystko w dniu urodzin Kaczyńskiej. Mamy zdjęcia, mówią same za siebie Źródło: wp.pl, wikipedia.com Samobójstwo, które popełnił mężczyzna, na zawsze zmieniło życie znanej aktorki – Elizabeth Hurley. Steve Bing był jej partnerem życiowym i ojcem dziecka. Obecnie nie są znane szczegóły ani motywy tej strasznej tragedii.Samobójstwo popełnił były partner znanej aktorki, mężczyzna wyskoczył z 27 piętra apartamentowca w Los Angeles. Scenarzysta i producent filmowy miał 55 lat — osierocił 2 dzieci. Jak informuje portal tmz.com, cierpiał na głęboką depresję, której powodem miał być brak kontaktu z ludźmi podczas trwającej w Ameryce kwarantanny. Nie jest to oficjalna przyczyna śmierci gwiazdora. Steve Bing od najmłodszych lat był obecny w świecie mediów. W wieku 18 lat odziedziczył wielką fortunę po dziadku, którą magazyn Los Angeles Business Journal oszacował na 590 milionów dolarów.Tragedia znanej aktorki — samobójstwo partnera

przyjaciele
15.01.2020 11:14 Nie żyje aktor „Przyjaciół”. Popełnił samobójstwo, miał 51 lat

Samobójstwo aktora znanego z serialu Przyjaciele wstrząsnęło fanami tego kultowego show. Jego odejście było nagłe i przeraźliwie smutne. Mężczyzna znalazł się w sytuacji, która doprowadziła do tego, że uznał, że nie ma dla niego żadnego innego wyjścia, niż popełnienie samobójstwa. Miał zaledwie 51 lat. Odejście osoby, którą znaliśmy i podziwialiśmy, zawsze nami wstrząśnie, tym jednak większy będzie nasz szok, jeśli dowiemy się, że popełniła ona samobójstwo. Możemy tylko zastanawiać się, co doprowadziło do tego, że osoba, która miała przed sobą jeszcze tyle życia, postanowiła je sobie odebrać.

27.12.2019 17:13 Nie żyje 37-letni aktor. Targnął się na własne życie, osierocił synka

Samobójstwo było przyczyną śmierci 37-letniego aktora. Według ustaleń mediów odebrał sobie życie we własnym domu i zostawił list pożegnalny, a także zadbał o to, jak ma zostać podzielony jego majątek. Osierocił kilkuletniego synka, którego często pokazywał w mediach społecznościowych. Fani są w szoku. Nie żyje uwielbiany indyjski aktor Kushal Punjabi, przyczyną jego śmierci było samobójstwo. Przed śmiercią opublikował ostatnie zdjęcie z synem. Zagraniczne media donoszą, że ciało znaleziono w 26 grudnia wieczorem, natomiast śmierć miała nastąpić dzień wcześniej.

wypadek
12.11.2019 12:00 Otylia Jędrzejczak po wypadku brata poważnie myślała o samobójstwie. „Nazywali mnie morderczynią”

Wypadek, w którym zginął brat Otylii Jędrzejczak został spowodowany przez pływaczkę. Teraz wróciła do tego tragicznego wydarzenia z 2005 roku w autobiografii pod tytułem Otylia. Moja Historia. Z fragmentów jeszcze niewydanej książki opublikowanych przez Fakt możemy się dowiedzieć, że Otylia Jędrzejczak po wypadku nawet myślała o samobójstwie. Wypadek, w którym zginął Szymon, brat Otylii Jędrzejczak, miał miejsce 14 lat temu. Teraz w autobiografii pływaczka rozlicza się ze swoją przeszłością. Otylia Jędrzejczak wspomina nawet o myślach samobójczych, które nękały ją po tym tragicznym wydarzeniu.

sulli samobójstwo
14.10.2019 19:04 Nie żyje 25-letnia piosenkarka. Została znaleziona martwa

Samobójstwo to możliwa przyczyna śmierci znanej piosenkarki. 25-letnia gwiazda została znaleziona martwa dzisiaj rano. Była bardzo popularna: aż sześć milionów fanów obserwowało ją na Instagramie. Co się stało? Gwiazda prawdopodobnie popełniła samobójstwo. Ta smutna wiadomość dotarła dzisiaj do fanów popularnej piosenkarki. Policja wszczęła śledztwo, by wykluczyć udział osób trzecich. Co więcej wiadomo o tragicznych okolicznościach odejścia 25-letniej gwiazdy?