Sara James była niedawno gościem w programie Karola Paciorka. Nastoletnia gwiazda opowiedziała o zaskakującej sytuacji, która miała miejsce po jednym z jej koncertów. Piosenkarka nie kryła wówczas swojego zdumienia.

Młoda artystka największą popularność zyskała dzięki wygranej w programie „The Voice Kids”. Teraz jest jedną z najbardziej cenionych polskich gwiazd. Ostatnio opowiedziała o tym, jakie sytuacje spotykają podczas koncertów na żywo.

Sara James opowiedziała o zaskakującej sytuacji podczas koncertu

Piosenkarka gościła niedawno w podcaście Karola Paciorka. Podczas rozmowy z youtuberem otworzyła się na temat zabawnych sytuacji, które coraz częściej spotykają ją podczas koncertów. W trakcie jednego z występów artystka usłyszała niespodziewane wyznanie miłości od jednego ze swoich fanów. Co ciekawe, wielbiciel znalazł ją także po zakończeniu show.

-Ostatnio byłam na koncercie i słyszę: „Kocham Cię Sara!”. Mówię: „Ja Ciebie też! Kto to powiedział?”. Później podpisuję autografy i podbiega z tłumu chłopak: „Sara to byłem ja, to ja Ciebie kocham!” Myślę sobie „o super”, a chłopak dodał szybko „Jak coś to pisz, umówimy się!” – powiedziała Sara James w rozmowie z Karolem Paciorkiem.

Jak przyznała sama wokalistka, chłopiec był dużo młodszy od niej, ale sama sytuacja wydała jej się zabawna i urocza. Stwierdziła również, że jest to jedna z jej najśmieszniejszych historii.

Sara James i jej sukcesy za oceanem

Chłopiec z koncertu to nie jedyny wierny fan nastoletniej piosenkarki. Od czasu wygranej w „The Voice Kids” oraz reprezentowania Polski na konkursie Eurowizji Junior, gwiazda regularnie zdobywa coraz więcej wielbicieli. Niedawno Sara James spróbowała swoich sił na przesłuchaniach do amerykańskiego „Mam Talent”.

Jedną z osób, która od razu zauroczyła się wokalem gwiazdy, jest sam Simon Cowell. Juror wyznał, że młoda Polka urzekła go nie tylko swoim talentem, ale też ogromną odwagą, dzięki której przyjechała na drugi koniec świata, aby walczyć o swoje marzenia.

-Nacisnąłem złoty przycisk, bo moim zdaniem Sara jest totalną gwiazdą. Przeleciała świat, by zgłosić się do „America’s Got Talent”, by „zobaczyć, czy marzenia się spełniają” – to naprawdę do mnie przemówiło, jako że 20 lat temu pomyślałem o tym samym. Po prostu nie miałem jej talentu! – wyznał Simon Cowell po występie Sary James w „America’s Got Talent”.

Zobacz zdjęcia z wywiadu u Karola Paciorka:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez SARA JAMES (@sara_james_music)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sara James zaskoczyła fanów. To niespodzianka dla wszystkich
  2. On bez koszulki, ona w samych spodniach. Dawid Kwiatkowski przyłapany, zdjęcie zrobione z zaskoczenia trafiło do sieci
  3. Katarzyna Żak i Cezary Pazura razem? Aktorka opublikowała niewiarygodny komunikat, doszło do wpadki

Źródło: Jastrząb Post

 

 

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.