Sklep osiedlowy to na pozór spokojne miejsce. Idealne na zrobienie szybkich i najpotrzebniejszych zakupów. Gorzej jeśli w środku spotka nas nieprzyjemna sytuacja z awanturującym się klientem. Tego doświadczył niedawno aktor, którego wszyscy znamy z Plebanii.

Świadkiem niepokojącego wydarzenia w sklepie był Włodzimierz Matuszak. Aktor serialowy, telewizyjny i teatralny nie wytrzymał, wszystko opisał w sieci. Jakie zachowanie wywołało takie wzburzenie mężczyzny?

Sklep jako miejsce częstych awantur

Z dosyć przykrą sytuacją w osiedlowym sklepie spotkał się Włodzimierz Matuszak i całe zdarzenie postanowił zrelacjonować na swoim koncie na Facebooku. Poszło z pozoru o błahą rzecz — maseczkę. A właściwie jej brak.

— Mały osiedlowy sklep. 5 osób w kolejce do kasy. Na twarzach maseczki. Dochodzi szósta osoba. W ręku butelka piwa. Maski brak, za to promili we krwi sporo. – Co to ku..a, tylko jedna kasa? – wrzeszczy nam za plecami. – Proszę założyć maskę – to jeden z klientów. Odpowiedź: Zdrowy jestem ku..a, a ty co, boisz się? Sytuacja napięta… Personel sklepu nie reaguje. Klient: Dzwonię po policję. Odpowiedź: Pier…ę ciebie i twoją policję. Wykorzystując otwarcie drugiej kasy, osobnik bez maski płaci za piwo i chwiejnym krokiem wychodzi ze sklepu — napisał na popularnym portalu społecznościowym.

  1. Co się stało? Wojciech Cejrowski błaga o modlitwę. ”Bardzo proszę wprost w mojej intencji”
  2. Drogeria internetowa – Twoje nowe miejsce zakupów
  3. Gwiazda „M jak miłość” przeszła okropne chwile, ma traumę. Wieść o jej przykrych doświadczeniach jest zwyczajnie smutna, nikt się nie spodziewał

Liczba zakażeń koronawirusem rośnie: co z przestrzeganiem obostrzeń?

Ministerstwo zdrowia podaje coraz większe liczby zarażonych. Tymczasem coraz częściej słyszymy o rosnących przypadkach nieprzestrzegania obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. Głównie chodzi o niezasłanianie ust i nosa.

— Ot taki zwykły dzień w coraz bardziej chamskim kraju — gorzko podsumował wszystko na końcu posta aktor.

A może wy mieliście do czynienia z podobnymi sytuacjami? Nosicie maseczki?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Sklep
fot. facebook.com/Włodek Matuszak

Aktor chętnie wrzuca do sieci swoje zdjęcia w maseczce.

sklep
fot. facebook.com/Włodek matuszak

Widać, że mężczyzna stara się trzymać zaleceń.

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dramatyczne wydarzenia w TVP na żywo. Są ranni, podczas transmisji doszło do tragedii
  2. Już niebawem w Polsce powstanie Primark. Znamy datę otwarcia i lokalizację
  3. Dagmara Kaźmierska nie wytrzymała. Zostawiła ostry komentarz pod zdjęciem Kingi Rusin, fani zamarli
  4. Śmierć córki odcisnęła na niej piętno. Wiemy, jak dziś żyje Ewa Bem
  5. Ministerstwo Zdrowia w trybie pilnym chce zmienić przepisy, dotyczą wszystkich Polaków. Chodzi o zakupy

Źródła: facebook.com, radiozet.pl

 

Poprzedni artykułWidzieliśmy ją w filmie, niestety, nie żyje. Media przekazały tragiczną wiadomość
Następny artykułMąż dowiedział się o romansie żony. Poczekał do jej urodzin i wręczył jej prezent, którego nigdy nie zapomni
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl