Sławomir jest znany nie tylko z tego, że wylansował własny gatunek muzyczny, który nazwał rock-polo, ale także ze swojego charakterystycznego wizerunku. Nieskrywana łysina i wąs to nieodzowne jego elementy. Jak się okazuje, już nie do końca.

Żona muzyka, Kajra, opublikowała w internecie zdjęcie, na którym widać, jak teraz wygląda Sławomir. Różnica jest bardzo widoczna.

Sławomir przeszedł metamorfozę

Jak wobec tego teraz wygląda wokalista? Na fotkach widać, że zrezygnował z samotnego wąsa i postanowił zapuścić do niego resztę brody. Teraz jest bardzo okazała, co ewidentnie dodaje wokaliście powagi. Nie wiemy natomiast, czy to efekt kilkudniowego lenistwa, które doprowadziło do tego, że Sławomir się nie golił, czy faktycznie zamierza zmienić image na dłużej.

Nie wiadomo też, czy zmianie uległa jego fryzura, bo zasłania ją czapką z daszkiem. Nie ma jednak wątpliwości, że to już trochę bardziej zdecydowany krok niż zapuszczenie tygodniowego zarostu. Sławomir musiałby więc albo całkowicie zgolić się na łyso, albo zdecydować na przeszczep włosów. Warto przypomnieć, że całkiem niedawno takiemu zabiegowi poddał się Misiek Koterski, który wcześniej miał podobnie niezbyt bujną czuprynę, co wokalista.

Niemniej, już ta zmiana bardzo satysfakcjonuje jego fanów, którzy pod zdjęciem Kajry wystosowali mnóstwo pochlebnych komentarzy dotyczących zarostu wokalisty. Ci twierdzą, że tak wygląda znacznie lepiej. Niewykluczone więc, że pod naciskiem tylu komplementów Sławomir zdecyduje się na zatrzymanie brody, nawet jeśli wcześniej tego nie planował.

– Panie Sławku, w brodzie wygląda pan o wiele lepiej niż z samym wąsem — zaznacza jeden z internautów.

– No w końcu jest broda! Dużo lepiej dodaje inna fanka.

– Z tą brodą to bardzo fajnie — zachwala kolejny obserwujący.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Aktor zmarł w szpitalu, jego ostatnie dni życia były wstrząsające. 1 maja obchodziłby kolejne urodziny
  2. Gdzie pracowała Katarzyna Cichopek, zanim została aktorką? Fatalnie czuła się w pierwszej pracy
  3. Była żona Wiśniewskiego się zaręczyła. Znany polski sportowiec poprosił ją o rękę

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl