Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ślub Alicji Bachledy-Curuś to tylko kwestia czasu? Na palcu aktorki zauważono pierścionek zaręczynowy
Robert Głowacki
Robert Głowacki 09.09.2019 15:27

Ślub Alicji Bachledy-Curuś to tylko kwestia czasu? Na palcu aktorki zauważono pierścionek zaręczynowy

syn
filmpolski.pl

Ślub Alicji Bachledy-Curuś zbliża się wielkimi krokami? Aktorka pojawiła się na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka w towarzystwie tajemniczego mężczyzny, a na jej palcu zauważono pierścionek zaręczynowy. Czyżby aktorka zdecydowała się powiedzieć sakramentalne „tak”? Od jej ostatniego rozstania minął już ponad rok.

Alicja Bachleda-Curuś jest jedną z większych polskich gwiazd i jedną z nielicznych, którym udało się zrobić karierę za granicą. W mediach jednak bardziej mówi się o jej romansach, niż spektakularnych rolach filmowych, a ostatnio ta znowu podgrzała zainteresowanie. Obok aktorki pojawił się nowy mężczyzna, a na jej palcu pierścionek zaręczynowy. Czyżby aktorka planowała ślub?

Ślub Alicji Bachledy-Curuś to kwestia czasu?

Alicja Bachleda-Curuś spotyka się z tajemniczym mężczyzną z Los Angeles. Gwiazda stale stara się chronić swojej prywatności, jednak przykra wiadomość o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka sprawiła, że ta musiała przylecieć do Warszawy z Los Angeles, a zrobiła to w towarzystwie ukrywanego do tej pory tajemniczego mężczyzny.

Na uroczystości pogrzebowej pojawiła się właśnie z nim, a na zdjęciach można było dostrzec nowy pierścionek. Czyżby zaręczynowy? Co wiemy na temat nowego partnera Alicji Bachledy-Curuś? Jak donoszą informatorzy Dobrego Tygodnia, para spotyka się już od kilku miesięcy, a pierwszy raz widziano ich razem w jednej z restauracji w West Hollywood, dzielnicy Los Angeles.

Źródło magazynu dodaje, że nowy partner aktorki był dla niej wielkim wsparciem, w tym trudnym dla niej czasie i nie wahał się ani sekundy, gdy ta zaproponowała mu, aby poleciał z nią na pogrzeb. Czy Alicja Bachleda-Curuś już wkrótce weźmie ślub? Do tej pory aktorka konsekwentnie nie komentuje krążących plotek, podobnie jak jej mama, która również nie chciała skomentować doniesień na temat nowego partnera córki.

Z kim spotyka się Alicja Bachleda-Curuś?

Alicja Bachleda-Curuś wiele lat temu była związana z Piotrem Woźniakiem-Starakiem, jednak ich związek rozpadł się, gdy wyjechali razem do Stanów Zjednoczonych. Kolejnym z pewnością najgłośniejszym związkiem aktorki był ten z Colinem Farrellem, którego owocem jest synek: Henry Tadeusz.

Relacja z hollywoodzkim aktorem również nie przetrwała próby czasu. Po rozstaniu Alicja Bachleda-Curuś skupiła się na wychowywaniu syna i karierze, a nie na szukaniu miłości. Zmieniło się to w 2016 roku, gdy związała się z Marcinem Gortatem. Co ciekawe, ich związek nigdy oficjalnie nie został przez nich potwierdzony, jednak mimo to się rozpadł. Aktorka jest już od ponad roku singielką, więc chyba przyszedł już czas na nową miłość i może nawet na ślub?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ślub

Alicja Bachleda-Curuś ma nowego partnera.

ślub

Tajemniczy mężczyzna przyjechał z Alicją na pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka.

ślub

Na palcu aktorki widnieje już pierścionek zaręczynowy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zaprosił ubogiego do baru. Na miejsce przyjechała policja
  2. Anna Lewandowska skończyła 31 lat. Przez ten czas z kaczątka stała się łabędziem
  3. Ewa Minge opowiedziała o swoich tatuażach. Powstały po śmierci jej ukochanej mamy
  4. Śmierć zastała go w jego własne urodziny. Nie żyje Andrzej Polkowski, to on przetłumaczył „Harry’ego Pottera”
  5. Julia Wieniawa seksowna jak nigdy! Fani nie mogą wyjść z zachwytu na widok jej idealnego ciała
  6. Wielka wpadka Michała Szpaka. Wchodząc do studia nie zauważył, co ma na podeszwie buta

źródło: Dobry Tydzień