Ślub polskiej gwiazdy na Hawajach. Przepiękna blond piękność pokazała niezwykłe zdjęcia z malowniczej plaży, ale to, co naprawdę zachwyciło jej fanki to niewiarygodnie przystojny mąż. Kobiety nie miały wątpliwości „Ale ciacho!”.

Monika Ordowska pierwszy raz zaistniała w mediach za sprawą związku z Piotrem Zeltem, który zakończył się głośnym skandalem. Teraz celebrytka układa sobie życie na nowo z nowym mężem, z którym ślub wzięła na Hawajach.

Kim jest Monika Ordowska?

Monika Ordowska to celebrytka, która otrzymała tytuł Miss Warszawy, ale prawdziwy rozgłos w 2011 roku przyniósł jej związek z Piotrem Zeltem. Modelka po dwóch latach z aktorem urodziła córeczkę. Jednak jak się okazało, Piotr Zelt wcale nie był ojcem dziecka. Podejrzliwy aktor postanowił wykonać testy DNA, które jasno wykazały, że Ordowska zdradziła Zelta.

Ten skandal jednak nie zniechęcił Moniki Ordowskiej od dalszej kariery w show-biznesie. Była miss od tego czasu zapozowała dla magazynu CKM oraz wystąpiła w seksistowskiej reklamie promującej środek na erekcję. Stacje telewizyjne odmówiły emisji spotu z Ordowską w roli głównej. 

ślub Monika Ordowska
fot. instagram.com/monikaordowska

Monika Ordowska: mąż zachwycił. Ślub jak z bajki 

Mąż Moniki Ordowskiej to blondyn, którego tożsamości jeszcze dokładnie nie znamy. Mężczyznę jednak już jednak został pokochany przez fanki.

– Piękna para, też chce takiego męża –  skomentowała jedna z internautek.

– Mąż wygląda jak z Hollywood, gdzie go dorwałaś? –  wtóruje jej kolejna fanka. 

Ślub Moniki Ordowskiej to również była dla niej kolejna okazja, aby zachwycić w białej sukience. Kreacja pochodziła z amerykańskiej marki typu szybkiej mody Fashion Nova. Ślub Moniki Ordowskiej odbył się na plaży na Hawajach, więc młoda para nie postawiła na wymyślne stylizacje, a nowy mąż Moniki Ordowskiej powiedział jej „tak” w dżinsach i białej koszuli.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ślub Monika Ordowska
fot. instagram.com/monikaordowska

Ślub Moniki Ordowskiej odbył się na piaszczystej plaży.

ślub Monika Ordowska
fot. instagram.com/monikaordowska

Celebrytka poślubiła tajemniczego blondyna.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nadchodzi KONIEC dobrych lat dla emerytów. Teraz będzie już tylko gorzej
  2. Uwielbiany piosenkarz stracił ukochaną żonę. Wszystko przez wpływ sekty
  3. Czy koty wyczuwają choroby? Wszystko, co trzeba wiedzieć
  4. Gwiazda TVP przez dwa lata ukrywała rozstanie z mężem. Informacje dopiero teraz wyszły na jaw
  5. Zjadła w restauracji Gessler, spojrzała na rachunek i zagotowało się w niej. Poczuła się oszukana, już nigdy nie zje u gwiazdy TVN
  6. Narzeczona się rozpłakała, po chwili wszyscy goście zalali się łzami. Przez słowa pana młodego wypowiedziane przed ołtarzem
Poprzedni artykułJak ubrać się do Watykanu? Najważniejsze zasady, których musisz przestrzegać
Następny artykułZaręczyny, które skrywają tajemnicę. Wszystko za sprawą dłoni narzeczonej
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.