Ślub, do którego przygotowuje się Majka Jeżowska, zbliża się wielkimi krokami. Gwiazda jest w siódmym niebie i szykuje się na wielkie zmiany w swoim życiu. Fani gratuluję szczęśliwej młodej parze. 

Majka Jeżowska nie posiada się z radości. Już wkrótce odbędzie się ślub, na który czeka z wielkim podekscytowaniem. Oświadczyny nastąpiły podczas niedawnej podróży gwiazdy do Japonii, a teraz do gwiazdy spływają gratulacje.

Ślub syna Majki Jeżowskiej

Majka Jeżowska już od wielu lat obecna jest na polskiej scenie muzycznej. Udało jej się osiągnąć ogromny sukces dzięki wykonywaniu piosenek skierowanych do dzieci. To właśnie jej syn zainspirował ją do tworzenia w tym gatunku, gdy zorientowała się, że polska twórczość skierowana do dzieci była „uboga i niskiej jakości”. Teraz syn Majki Jeżowskiej już… bierze ślub!

Gwiazda wybrała się na wycieczkę do Japonii w towarzystwie swojego syna i jego dziewczyny, a niedługo już żony! To właśnie tam Wojtek Jeżowski oświadczył się swojej ukochanej, o czym zakochani poinformowali na Facebooku.

– Powiedziała ‚tak’… a potem dodała: No, i to jest konkret — napisał syn Majki Jeżowskiej pod zdjęciem, na którym wyraźnie widać pierścionek zaręczynowy.

ślub
Majka Jeżowska on YouTube

Majka Jeżowska wspiera młodych narzeczonych

Sama Majka Jeżowska nie posiada się z radości. Swoją przyszłą synową stylistkę i projektantkę Sophię Kulę pokochała jak rodzoną córkę. Narzeczona Wojtka Jeżowskiego pochodzi ze Śląska, ma pochodzenie polskie i rosyjskie, a większość jej rodziny wyjechała i mieszka w Paryżu. 

– Zosia ma artystyczną duszę, podobnie jak ja, więc spodobała mi się bardzo szybko. Jest trochę hipiską, szaloną, która lubi koncerty, kino. Mojego syna poznała, gdy pracowała jako stylistka przy produkcji reklam — powiedziała o niej gwiazda.

Ślub syna piosenkarki i jego narzeczonej jeszcze nie ma ustalonej daty, ale Majka Jeżowska już się nie może doczekać, a ze wszystkich stron spływają do rodziny gratulacje.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ślub
fot. instagram.com @majka_jezowska_

Wielka radość w życiu Majki Jeżowskiej.

ślub
Instagram.com@majka_jezowska_

Syn gwiazdy weźmie ślub ze swoją narzeczoną.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wrocławskie zoo ratuje gatunek, który niemal w Polsce wyginął. Niezwykle rzadkie zwierzęta trafiły do ogrodu
  2. Dom Anny Kalczyńskiej robi wrażenie. Gwiazda DDTVN pokazała luksusowe wnętrza
  3. Idole nastolatek skazani za zbiorowy gwałt. Dwóch piosenkarzy pop wykorzystało nieprzytomne kobiety
  4. Gwiazda TVP urodziła! Zdradziła bardzo oryginalne imię dziecka
  5. Anita szykowała się do ślubu, ale wtedy pojawiła się porażająca diagnoza. Najgorsze były słowa lekarza, złamały jej serce

źródło: pomponik.pl

Poprzedni artykułKobieta miała na twarzy dziwną narośl. W środku było żywe stworzenie
Następny artykułUkryła błagalną wiadomość na rachunku. Uratowała jej to życie
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.