Jeszcze niedawno w mediach pojawiła się informacja o poważnym stanie zdrowia polskiego dziennikarza. Piotr Semka dotkliwie odczuł zakażenie koronawirusem, a informacje na temat jego stanu zdrowia zaniepokoiły nie tylko jego bliskich. Jacek Kurski modlił się o jego powrót do zdrowia i wszystko wskazuje na to, że jego prośby zostały wysłuchane. 

Na profilu Piotra Semki pojawiła się dziś informacja o tym, że polski dziennikarz przebywa w szpitalu. –Jestem w szpitalu i sporo rehabilitacji przede mną – czytamy. Wygląda na to, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. 

Polski dziennikarza w szpitalu 

Piotr Semka jeszcze niedawno zaniepokoił wszystkich stanem swojego zdrowia. Polski dziennikarza zaraził się koronawirusem, który niestety nie był dla niego łaskawy. 

Na początku kwietnia wszyscy modlili się, aby Semka wrócił do pełni sił. Głos zabrał nawet Jacek Kurski, który także otoczył modlitwą swojego przyjaciela. 

Przez wiele tygodni w mediach nie pojawiały się żadne informacje na temat Piotra Semki, dziś jednak dostaliśmy wiadomość i to od samego zainteresowanego: 

Serdecznie dziękuję za modlitwy i życzliwe słowa. Jestem w szpitalu i sporo rehabilitacji przede mną. Szczęść Boże! – napisał Piotr Semka. 

Cieszymy się zatem, że wszystko zmierza w dobrym kierunku i życzymy rychłego powrotu do zdrowia. 

Zobacz zdjęcie: 

 

Zobacz artykuły polecane przez Redakcję Lelum: 

 

Źródło: Twitter 

Poprzedni artykułPozbawiona makijażu Martyna Wojciechowska odpowiedziała Kaczorowskiej
Następny artykułKrzysztof Jackowski miał nagłą wizję. Przewidział, co stanie się z osobami niezaszczepionymi
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.