SMS o bardzo ważnej treści otrzyma dziś każdy z nas. Jak się okazuje, tego dnia powinniśmy być szczególnie ostrożni i postępować zgodnie z zaleceniami. Jak brzmi tajemnicza, ostrzegawcza wiadomość? Znamy jej treść. Ze względu na własne bezpieczeństwo, lepiej się do niej zastosować.
 
Polacy ponownie zostaną ostrzeżeni za pośrednictwem SMS-a. Jak się okazuje, w dniu dzisiejszym powinniśmy zachować szczególną ostrożność. Wiadomość wszystko wyjaśnia. Jej treść jest niezwykle ważna.
 
 
Ostrzegawczy SMS
 
Jak się okazuje, dzisiejsza noc może być szczególnie trudna. Dlaczego? Niestety, znowu nadejdzie załamanie pogody. Dziś wszyscy otrzymają ważnego SMS z pilnym ostrzeżeniem.
 
 
Uwaga! Dziś (10.07) oraz w nocy silny wiatr i burze z gradem. W trakcie burzy znajdź bezpieczne schronienie. Zabezpiecz rzeczy, które może porwać silny wiatr – czytamy w otrzymanej wiadomości.
 
SMS: Alert RGBC
 
SMS zawierający alert pogodowy trafi dziś do każdego z nas. Niestety, burzliwy okres zostanie z nami jeszcze na trochę dłużej, a opadów gradu możemy spodziewać się również w sobotę 11 lipca
 
Pamiętajmy, by w takim wypadku odpowiednio się przygotować. Zdejmijmy z balkonów i parapetów wszelkie rzeczy, które mogą zostać porwane przez wiatr, przed burzą naładujmy telefon, pozostańmy w domach i pamiętajmy, by nie zostawiać pojazdów pod drzewami, słupami wysokiego napięcia i bilbordami. 
 
ZOBACZ ZDJĘCIA:
 
SMS
Fot. rcb.gov.pl

Pamiętajmy, by zabezpieczyć się przed nadchodzącą wichurą.

SMS
Fot. kaboompics, Pixabay

Dziś każdy z nas otrzyma tę samą wiadomość SMS.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zaskakujące nagranie Rafała Trzaskowskiego sprzed lat nagle robi furorę. Wszystko przez wpadkę Andrzeja Dudy
  2. Prezydent ma koronawirusa. Niepokojące wieści ze świata. Epidemia wymyka się spod kontroli
  3. Przy zwłokach małżeństwa z Człuchowa znaleziono list. Mąż, który miał być odpowiedzialny za tragedię, zostawił wstrząsającą wiadomość
  4. Fundacja nagle przestała pomagać niepełnosprawnej kobiecie. Uważa, że zrobiła niedopuszczalną rzecz, chodzi o wybory
  5. Dziś upływa ważny termin dla wielu Polaków. Ostatni moment, jutro będzie już za późno
  6. W całym kraju wprowadzono stan alarmowy. Pilna decyzja premiera obowiązuje od dzisiaj

 

Poprzedni artykułKto oglądał „Reksia”? Każdy dzieciak uwielbiał uroczego bohatera
Następny artykułKoty i psy użądlone przez owady. Spuchły im łapy, nosy i pyszczki
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.