Polska aktorka, Małgorzata Kożuchowska, od wielu lat nie ma szczęścia do grywanych przez siebie ról. Nowa postać artystki w produkcji Gierek spotkała się z ostrą krytyką specjalistów. Celebrytka może mieć kłopot z powrotem na szczyt ligi aktorskiej.

Małgorzata Kożuchowska została absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie w 1994 roku. Od samego początku była mocno skoncentrowana na rozwoju kariery aktorskiej, przez co współpracowała z licznymi teatrami takimi jak: Teatr Narodowy, Na Woli, Teatr Komedia czy Teatr Telewizji Polskiej.

Rozpoznawalność Małgorzacie Kożuchowskiej przyniosły dopiero role w kultowych filmach i serialach m.in.: M jak Miłość, Zróbmy sobie wnuka, Rodzinka.pl czy Kiler. Ostatnia z wymienionych produkcji byłam punktem przełomowym w karierze młodej artystki.

Krytycy zwiastowali aktorce świetlaną przyszłość, a wielbiciele nie mogli doczekać się nowych projektów. Z biegiem lat popularność Małgorzaty Kożuchowskiej osłabła wraz z rosnącą krytyką jej gry aktorskiej i scenicznej.

Krytycy ostro komentują nową postać graną przez Małgorzatę Kożuchowską

Ostatnio do polskich kin trafił nowy film, w którego obsadzie zagrała Małgorzata Kożuchowska. W produkcji Gierek aktorka wciela się w rolę żony głównego bohatera Stanisławy. Po kilku dniach od premiery zaczęły napływać pierwsze recenzje historycznego filmu. Niestety krytycy nie wypowiadają się pochlebnie na temat Małgorzaty Kożuchowskiej. Niektórzy snują nawet teorie, że to koniec kariery artystki.

Jedną z najcięższych krytyk aktorka otrzymała od Tomasza Raczka, który nie widzi potrzeby w oglądaniu seansu z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej.

pani Małgorzata ledwo dyszy w tym filmie — podsumował rolę recenzent.

Dodatkowo Raczek zarzucił Małgorzacie Kożuchowskiej zbyt powierzchowne przygotowanie się do roli. Według krytyka aktorka zaczęła większą wagę zwracać na to jak zostanie odebrana na premierze filmu, niż na kinowym ekranie.

Napływające recenzje filmu Gierek nie stawiają gry aktorskiej Małgorzaty Kożuchowskiej w pozytywnym świetle. Wielu zarzuca artystce nijakość, sztywność, a czasem nawet sztuczną przesadę.

Złe wybory aktorskie Małgorzaty Kożuchowskiej mogą odbić się niekorzystnie nie tylko na odbiorze jej samej, ale także na odczuciach miłośników kinematografii. A ocena widzów, może bardzo mocno wpłynąć na przyszłe projekty aktorskie, bądź ich brak.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Alicja Resich-Modlińska świętuje dziś 67. urodziny. Dawniej była gwiazdą TVP
  2. Fani wściekli po tym, co zrobił Paszt w półfinale „The Voice Senior”. „Cała Polska to ogląda i się dziwi”
  3. Najwięksi fani TVP porażeni po sobotnim wieczorze. Nie mogli uwierzyć w to, co pokazała stacja