Suczka swoją obecnością w jednym z autobusów komunikacji miejskiej wywołała ogromne poruszenie. Kobieta, która dostrzegła ją jako pierwsza, wiedziała, że nie może przejść obok niej obojętnie. Zdjęcie, które zrobiła, zupełnie odmieniło życie smutnego czworonoga. Całe szczęście na świecie są jeszcze ludzie o dobrym sercu.

Już nie po raz pierwszy okazuje się, że siła internetu jest naprawdę ogromna. Wystarczyło jedno zdjęcie wrzucone do sieci, aby całkowicie odmienić życie czworonożnego przyjaciela. Smutek i przygnębienie wyraźnie malowały się na twarzy zwierzaka. Kobieta zdecydowała o natychmiastowym podjęciu działania!

Suczka podróżowała autobusem

Młoda dziewczyna jechała porannym autobusem do college‚u, kiedy na jednym z siedzeń dostrzegła… psa. Suczka była smutna i wyraźnie wykończona. Bez chwili wahania dziewczyna sięgnęła więc po telefon i zrobiła zdjęcie psiej podróżniczce, które później wrzuciła do sieci.

 

– Ta mała ślicznotka przyjechała dziś rano autobusem 620 na Bierley Lane do Bradford. Jeśli należy do ciebie i jesteś w Bradford, proszę przyjedź na dworzec autobusowy Interchange i ją zabierz – napisała kobieta.

Post w mgnieniu oka stał się wirusowy, a udostępnienia i komentarze ciągnęły się w nieskończoność. Pasażerowie autobusu uniemożliwili psu wysiadanie w miejscach, gdzie panował duży ruch i mogła zostać zraniona. Zadzwonili też po straż miejską, która zdecydowała się zawieźć zwierzaka do pobliskiej hodowli.

Pies miał problem ze wzrokiem

Pies był u weterynarza i ma się dobrze. Doskwierają mu tylko problemy ze wzrokiem – napisali pracownicy schroniska na swoim fanpage’u na Facebooku.

Olive, ponieważ tak nazwali suczkę pasażerowie autobusu, na ten moment przebywa w schronisku. Pracownicy przyznają, że jest cudownym i radosnym psiakiem. Mają nadzieje, że w mgnieniu oka znajdzie się kochająca rodzina, która przygarnie ją do siebie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Suczka
facebook.com @Gemma Louise Burton

Samotna pasażerka zwróciła uwagę kobiety.

Suczka
facebook.com @Cliffe Kennels & Rescue

Suczka była smutna i przerażona.

Suczka
facebook.om @Grace May

Zdjęcia suczki w mgnieniu oka obiegły sieć. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromny pies jest zakochany w adoptowanym kotku. Nie opuszcza malucha na krok
  2. Myślał, że ktoś podrzucił mu na trawnik karton pełen szczeniaków. Prawda okazała się inna
  3. Mops myślał, że nikt na niego nie patrzy. Wszystko nagrała ukryta kamera
Poprzedni artykułŚlub Krystyny z „Rolnika” z kobietą. Ceremonia odbędzie się za granicą
Następny artykułHusky i Chow Chow zostali rodzicami. Ich szczeniaki są piękne i wyjątkowo puszyste