Pięć minut Małgorzaty Rozenek trwa. Gwiazda ruszyła z własną marką, wystąpi w filmie, a teraz jeszcze ogłosiła kolejną wiadomość. Nowy projekt z pewnością spodoba się fanom.

Małgorzata Rozenek poprowadzi kolejny program. Tym razem nie skupi się jednak na porządkach czy diecie, a na rodzinie. To jej wielkie marzenie. Już zapowiedziała, że produkcja będzie świetna.

Małgorzata Rozenek: nowy program

Oczywiście nowy program z Małgorzatą Rozenek w roli głównej pojawi się na antenie TVN.

– Nie mam planu ani pomysłu na to, aby odejść z telewizji. Co więcej, w sierpniu wchodzę na plan zupełnie nowego programu dla TVN-u. Takiego, który zawsze chciałam zrealizować. Cieszę się, że będę wreszcie miała okazję – powiedziała w rozmowie z jastrzabpost.pl.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Gwiazda nie mogła jeszcze zdradzić szczegółów programu, jednak możemy spodziewać się tematyki familijnej. Czy wystąpi ze swoimi dziećmi? O wszystkim dowiemy się dopiero za jakiś czas. Sama Rozenek już nie może się doczekać.

– [Program] będzie dotyczył spraw mi bardzo bliskich. Spraw związanych z rodziną. Tak naprawdę tylko tyle mogę powiedzieć. Jesteśmy w trakcie dokumentacji, w trakcie produkcji. Będzie świetny – dodała Rozenek.

Z pewnością to nie ostatni głośny program Małgorzaty. Jak podkreśla, praca w telewizji to jej ogromna pasja i nie zamierza z niej rezygnować. W jakim jeszcze programie chętnie zobaczylibyście prezenterkę?

Zobacz zdjęcie:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 Czy gwiazda wystąpi ze swoimi dziećmi? Chętnie pokazuje je w internecie.

Artykuły polecane przez Redakcję Lelum: 

Źródło: jastrzabpost.pl, pudelek.pl

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.