Alicja Bachleda-Curuś jest jedną z najpopularniejszych aktorek, która karierę zrobiła nie tylko w rodzinnej Polsce, ale również za oceanem. Prywatnie gwiazda jest mamą syna Henia. Niedawno ojciec chłopca wyznał, czego zabrania mu robić nastolatek.

Alicja Bachleda-Curuś i znany amerykański aktor Colin Farrell doczekali się syna Henry’ego Tadeusza. Niedawno były ukochany aktorki wyjawił, czego wstydzi się jego pociecha.

Syn Alicji Bachledy-Curuś wstydzi się swojego ojca?

Alicja Bachleda-Curuś jest jedną z polskich gwiazd, którym udało się zaistnieć w amerykańskim show-biznesie. Polska aktorka pojawiła się między innymi na planie filmu „Ondine”, gdzie poznała swojego filmowego partnera i późniejszego ukochanego Colina Farrella. Para doczekała się nawet syna Henry’ego Tadeusza.

Mimo rozstania gwiazdy utrzymują przyjacielskie relacje i wspólnie uczestniczą w wychowywaniu ich jedynego dziecka. Fakt ten potwierdziła sama Alicja Bachleda-Curuś podczas wywiadu dla Radia ZET, w której poruszyła między innymi temat obaw, jakie towarzyszyły jej w czasie ciąży.

-Wcześniej nie miałam instynktu ani wizji macierzyństwa, nie miałam takich marzeń. Ale może byłam zbyt zajęta na to, może też za młoda? Mój syn Henio po prostu nas wybrał. Jak się okazało, że Henio się pojawi, towarzyszyła mi niepewność, ale nie obawiałam się, że nie sprostam — wyznała w rozmowie z Szymonem Majewski Alicja Bachleda-Curuś.

Niedawno Colin Farrell był gościem talk-show Ellen DeGeneres, w którym promował swoją najnowszą rolę w filmie „Batman”. Prowadząca poruszyła temat wykonanego przez paparazzi zdjęcia aktora, na którym widzimy aktora biegającego w samych spodenkach. Dziennikarka zasugerowała, że to dobrze, bo szorty są teraz bardzo modne.

-Mój najmłodszy syn natychmiast by się z tobą nie zgodził, ponieważ nienawidzi, kiedy je noszę. Mówi: „Proszę cię, tato, nie noś krótkich spodenek”. Ja mu tłumaczę, że są wygodne — powiedział w programie Colin Farrell.

Nagranie, w którym aktor opowiada o swoim synu możecie zobaczyć poniżej:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Prywatna korespondencja Muchy trafiła do sieci. Niemożliwe okropne wiadomości. „Zachowujesz się jak Putin”
  2. Wszystko nagle się zatrzymało. Sceny, jakich jeszcze nie było w „Pytaniu na śniadanie”
  3. Sama ukręciła na siebie bicz? Wielka afera po oświadczeniu Maryli Rodowicz. „Brak taktu i kultury”

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.