Sylwia Bomba podczas swojej wizyty w DDTVN opowiedziała o swoim wykształceniu. Wielu jej fanów nie znało tego fragmentu z jej życia. Celebrytka ukończyła jedną z najsłynniejszych szkół w naszym kraju.

Sylwia Bomba w świadomości wielu widzów zasłynęła dzięki udziałowi w programie „Gogglebox. Przed telewizorem”. Widzowie show pokochali ją, dzięki niezwykle trafnym komentarzom, a dodatkowo sam jej wygląd również przykuwa spojrzenia.

Sylwia Bomba jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, gdzie wrzuca zdjęcia, a także wpisy dotyczącym życia prywatnego. Ostatnio była gościem programu „Dzień dobry TVN”, gdzie między innymi opowiedziała o swoim wykształceniu.

Jaką szkołę skończyła Sylwia Bomba?

Podczas wywiadu celebrytka wyznała, że z wykształcenia jest fotografem. Co ciekawe, Sylwia Bomba uczyła się fachu w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera w Łodzi. Jest to ta sama uczelnia, o której ostatnio zrobiło się głośno za sprawą mobbingu, który miał dotknąć studentów kierunku aktorskiego.

 – Śmieję się, że skończyłam łódzką filmówkę na kierunku fotografia, żeby teraz wiedzieć, jak fajne selfie sobie zrobić. To życie tak napisało. Takim kluczowym momentem w moim życiu było, jak przeprowadziłam się z Łodzi do Warszawy. Odważnie przeprowadziłam się, bo nie miałam żadnej pracy. Miałam siebie, swój aparat i wierzyłam, że sobie poradzę. I tak się stało – wyznała Sylwia Bomba.

Sylwia Bomba zajmuje się nie tylko fotografią, ale też założyła agencję reklamową. Wykształcenie, a także umiejętności, które zdobyła w Łódzkiej filmówce, bez wątpienia pomagają jej w prowadzeniu biznesu.

Przy okazji sprawiają, że jej profile w mediach społecznościowych wyróżniają się na tle innych, właśnie dzięki zamiłowaniu do fotografii.

Choć jest to raczej mniej znany szczegół z jej życiorysu, to pokazuje nam, że rozwijanie i pielęgnowanie swojej pasji, może w przyszłości pomóc nam również w rozwoju kariery.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: WP.pl

Poprzedni artykułMinisterstwo zdrowia przypomina o ważnym terminie. W poniedziałek rusza rejestracja na kolejne szczepienia
Następny artykułNie żyje dziennikarz TVP Andrzej Szpak