Syn Krzysztofa Krawczyka jest w trudnej sytuacji mieszkaniowej i finansowej. Mężczyzna opowiedział o swoich problemach w najnowszym odcinku programu TVN „Uwaga!”.

48-latek ma spore problemy. Wciąż toczy się w sądzie batalia o spadek między nim a Ewą Krawczyk, wdową po muzyku. Kosztuje go to sporo stresu, a jak sam ostatnio przyznał, już raz dostał ataku padaczki po rozmowie z żoną swojego ojca (więcej TUTAJ).

Krawczyk Junior w programie „Uwaga!”

Program „Uwaga!” już po raz kolejny robi materiał o synu Krawczyka. Tym razem Krzysztof Junior opowiedział, co się z nim aktualnie dzieje. 

Okazuje się, że mężczyzna mieszka teraz u swojej znajomej, ponieważ jego poprzednie mieszkanie było w tak złym stanie, że musiał je opuścić. Sam dodaje, że „w pewnym sensie jest bezdomny” i źle się czuje, będąc nie u siebie.

W programie pojawił się też oczywiście temat sprawy sądowej, jaka toczy się między nim a jego macochą o testament po Krzysztofie Krawczyku. W tej sprawie wypowiedziała się prawniczka Juniora, Monika Kucwaj-Zarzycka.

Prawniczka wyjaśniła, że wciąż jest dla nich niejasne, w jakim stanie psychicznym był Krzysztof Krawczyk przed śmiercią. Wiadomo, że muzyk cierpiał na chorobę Parkinsona (więcej TUTAJ), a to, jak określiła kobieta:

– Może mieć zasadniczy wpływ na ocenę ważności sporządzonego przez niego testamentu.

Okazuje się też, że prawnik Krzysztofa Krawczyka twierdzi, że nie było innego testamentu poza ostatnim, sporządzonym tuż przed śmiercią artysty. Tymczasem jego syn utrzymuje, że ojciec powtarzał mu w 2002 roku, iż sporządził testament i go uwzględnił.

Na koniec Krawczyk Junior zapewnił, że zamierza starać się o podważenie ostatniego testamentu, ponieważ ojciec mu obiecywał, że wszystko dostanie on oraz jego wuj, a brat muzyka.

Źródło: Pudelek

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Grażyna Kohut nie żyje