Szczeniak uznał, że czas się usamodzielnić i…uciec z domu. Mały piesek bardzo szybko pożałował swojej decyzji i zapragnął powrotu do ciepłego domu i ukochanych właścicieli. Jednak droga do domu okazała się dużo trudniejsza, niż się spodziewał.

Może to zabrzmieć zabawnie, ale szczeniaczki podobnie jak dzieci przechodzą okres buntu. Robią wówczas wszystko, aby jak najbardziej dokuczyć i odgryźć się na kochających domownikach. Zwykle wychodzi tak, że bardziej niż im robią na złość… samym sobie. Tak też było tym razem!

Szczeniak postanowił się wyprowadzić

Najwidoczniej nasz mały bohater stwierdził, że jest już wystarczająco dorosły, aby rozpocząć życie na własny rachunek. Prawdopodobnie nigdy nie spodziewałby się tego, że pierwsze rozterki i wątpliwości nad słusznością swoją decyzji pojawią się… zaraz po wyjściu z domu.

Szczeniak probował zrobić wszystko, aby ponownie dostać się do mieszkania. To jednak nie było takie proste. Drzwi były zamknięte na przysłowiowe trzy spusty, a drapanie i piski w niczym nie pomagały.

Piesek był zrozpaczony

Na filmiku wrzuconym do sieci zobaczyć możemy nieustannie narastającą panikę i strach w jego oczach. Zwierzak prawdopodobnie spodziewał się najgorszego. Całe szczęście właściciele psiaka przed wejściem do mieszkania założyli kamerkę, dzięki której zauważyli swojego małego wędrowca.

– Gdy obejrzeliśmy filmik z monitoringu, nie mogliśmy przestać się śmiać. Nasz piesek był tak strasznie zdesperowany. Chyba odkrywanie świata w samotności nie jest dla niego. Cóż prawdą jest, Marshall jest jeszcze mały i wciąż uczy się życia. My kochamy go z całego serca, bo każdego dnia wywołuje uśmiech na naszych twarzach – podsumowali.

Sami zobaczcie zmagania naszego małego bohatera.

ZOBACZ ZDJĘCIE I WIDEO:

Szczeniak
Screen z filmiku Youtube

Szczeniak bardzo szybko pożałował swojej decyzji.

Okazało się, że jednak w domu najlepiej.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jaja masowo wycofywane ze sklepów. GIS ostrzega: SĄ SKAŻONE!
  2. Kim jest Marta Morawiecka? Siostra premiera Morawieckiego to interesująca postać
  3. Pies był ślepy całe życie. Po operacji oczu po raz pierwszy zobaczył swoją rodzinę [WIDEO]
  4. Znaki zodiaku osób z najpiękniejszymi oczami. To właśnie w oczach tych 3 znaków tonie cały świat
  5. Pies odkrył co dziewczynka zobaczyła nad taflą wody. Szybko ocenił sytuację i rzucił się na pomoc
  6. Znalazła przy rzece roztrzęsionego psa. Spojrzała na szyję zwierzaka i wytrzeszczyła oczy