Tata po raz ostatni przytulił swoją córkę na szpitalnym łożu. Aż trudno uwierzyć w to, jaki los zgotowała dziewczynce wyrodna matka oraz jej konkubent. Dziecko przeszło przez gehennę, której nie chcielibyśmy życzyć nawet największemu wrogowi.

Teoretycznie matka powinna być tą osobą, która kocha swoje dziecko najbardziej na świecie. W końcu to ona trzyma je pod sercem przez 9 miesięcy i robi wszystko, aby maluch przyszedł na świat cały i zdrowy. Pomimo tego, że właśnie taki idealistyczny obraz utarł się przed laty, współczesna rzeczywistość potrafi mocno zaskoczyć…

Tata dostrzegł u córeczki niepokojące siniaki 

Senad Kardasevic pochodzący ze Słowenii ze swoją żoną Sandą Alibabic podjęli decyzję o rozstaniu. Kobieta wyjawiła mu, że zakochała się w kimś innym i nie wyobraża sobie spędzić u boku naszego bohatera. Człowiekiem, dla którego zupełnie straciła głowę był 33-letni Mirzan Jakupi.

Tata
facebook.com @Senad Kardasevic

Tata mimo separacji systematycznie spotykał się ze swoimi pociechami. 

W związku, z tym że małżeństwo wychowywało wspólnie 4 wspaniałe córki, zadecydowali, że 2 najstarsze pociechy zamieszkają z ojcem, natomiast młodsze pozostaną razem z matką. Najmłodsza z sióstr, 2-letnia Ariana nie potrafiła pogodzić się z takim stanem rzeczy i systematycznie widywała się ze swoim ukochanym tatą. Pewnego dnia mężczyzna na jej ciele zauważył niepokojąco wyglądające siniaki i zaczerwienienia. Mężczyzna zwrócił się wówczas do opieki socjalnej, aby dokładnie przyjrzeli się sytuacji panującej w domu jego byłej żony i konkubenta. Ci jednak nie zauważyli żadnych niepokojących sygnałów.

Chwilę później wylądowała szpitalu

Stan dziewczynki był krytyczny. Okazało się, że dzień wcześniej Jakupi wezwał do ich domu pogotowie. Natychmiast przewieziono ją do Centrum Klinicznego w Lublianie.

Jej ciało było opuchnięte i posiniaczone. Okazało się, że wyrodna matka i konkubent pobili Arinę do tego stopnia, że dziewczynka zmarła na łożu szpitalnym po dwóch dniach walki o życie. Policja w dalszym ciągu podkreśla, że nie otrzymywali żadnych zgłoszeń świadczących przemocy domowej w mieszkaniu Sandy Alibabic.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Tata
facebook.com @Senad Kardasevic

Arina pozostała u boku matki.

Tata
facebook.com @Senad Kardasevic

Dziewczynka nie przeżyła. Piekło zgotowała jej własna matka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polacy podczas zakupów. Wciąż najważniejsze jedno kryterium
  2. Polska aktorka wyznała, że miała problemy z niepłodnością. „Zrobiłam sobie 500 zastrzyków w brzuch”
  3. 8-letni chłopczyk musiał szybko dorosnąć. W jego domu działy się dantejskie sceny
  4. Maja Frykowska zamierza walczyć o dobre imię dziadka. Chce odszkodowania po filmie Tarantino?
  5. Dziecko urosło zbyt duże w brzuchu matki. Podczas porodu lekarze odkryli przerażającą prawdę, zrozumieli to za późno
  6. Mąż usłyszał z krzaków dziwne dźwięki. Zobaczył żonę w pułapce gwałciciela i natychmiast się zemścił
Poprzedni artykułMąż złapał Katarzynę Cichopek za biust w miejscu publicznym. Jej reakcja była błyskawiczna
Następny artykułJulia Wieniawa reklamuje markę, która testuje na zwierzętach. „Wstyd panienko. Grunt, że hajs się zgadza”
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.