Lelum.pl > Aleksander Sikora

Aleksander Sikora

Aleksander Sikora "Pytanie na śniadanie"
22.11.2022 08:57 Aleksander Sikora z „Pytania na śniadanie” został okropnie potraktowany, ma już dosyć. „Ktoś bezczelnie podszywa się pode mnie”

Aleksander Sikora nie mógł milczeć po tym, jak został potraktowany. Tym razem posunięto się za daleko, gospodarz programu „Pytanie na śniadanie” padł ofiarą bezczelnego złamania prawa. Wydał mocny apel do wszystkich fanów. Lubiany prezenter poprowadził niedzielne „Pytanie na śniadanie” u boku swojej ekranowej „żony”, Małgorzaty Tomaszewskiej. Dzień później na jego instagramowym profilu pojawił się zaskakujący komunikat. Aleksander Sikora został oszukany.

Małgorzata Tomaszewska
17.10.2022 10:09 Najpierw Kurzajewski i Cichopek, teraz Sikora i Małgorzata Tomaszewska pokazali, jak bardzo się uwielbiają

Kolejna para prowadzących „Pytania na śniadanie” wylewnie okazała sobie sympatię na oczach widzów. Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora na krótkim nagraniu totalnie rozbroili fanów. W komentarzach aż roi się od spekulacji o ich romansie. To zdecydowanie jedna z ulubionych par wśród prowadzących „Pytanie na śniadanie” i jedna z najpiękniejszych. Teraz Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska wymownie dali znać, że łączy ich wyjątkowa więź. Na porównania do Cichopek i Kurzajewskiego nie trzeba było długo czekać, pod krótkim nagraniem zaroiło się od komentarzy.

Aleksander Sikora
21.09.2022 18:04 Kłótnie między Sikorą a Tomaszewską to norma. Młody dziennikarz ujawnił, jak naprawdę wygląda ich relacja

Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska to prawdopodobnie najbardziej zgrana para prowadzących w polskiej telewizji. Nie spotykają się tylko w pracy, bo przyjaźnią się również prywatnie. Wiele osób zastanawia się, kim tak naprawdę są dla siebie prezenterzy TVP. Teraz dziennikarz opowiedział, jak wygląda ich relacja. Aleksander Sikora udzielał wywiadu dla „Świata Gwiazd”, w którym został zapytany o potencjalne zgrzyty, występujące między nim a Małgorzatą Tomaszewską. Prezenter nie owijał w bawełnę i powiedział wprost, jak jest. Przy okazji wyjaśnił również, co prywatnie łączy go z koleżanką z planu „Pytania na śniadanie”. Dziennikarz wypowiedział się również na temat tego, w jaki sposób reaguje, gdy słyszy negatywne komentarze na temat Telewizji Polskiej i jej pracowników. Gwiazdor zdradził, że stara się nie przejmować nieuzasadnioną krytyką.

Małgorzata Tomaszewska
21.09.2022 14:08 Tomaszewska i Sikora poszli razem na nietypowe zakupy. Prezenter przedstawił ją jako swoją „żonę”, co naprawdę ich łączy?

W ostatnich dniach pogoda zdecydowanie nie rozpieszcza Polaków. Jest mokro, zimno i wietrznie. Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora postanowili nieco wymusić na aurze, by się poprawiła. Jak to zrobili? Wybrali się po nowe okulary przeciwsłoneczne. Prezenter opublikował w sieci relację z salonu optycznego, w który wybierał, co chce kupić. Koleżanka, którą swoją drogą bardzo ciekawie przedstawił, pomagała mu w dokonaniu słusznego wyboru.

Pytanie na śniadanie
08.09.2022 20:26 Gdzie jest Olek Sikora z „Pytania na śniadanie”? Do sieci trafia wiele materiałów od prowadzącego

Aleksander Sikora pochwalił się szczegółami swojej najnowszej wyprawy. Prowadzący program „Pytanie na śniadanie” przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych. Jaki jest cel jego wizyty za oceanem? To nie pierwszy raz kiedy dziennikarz Telewizji Polskiej udaje się w tajemniczą i niespodziewaną podróż. Jakiś czas temu gwiazdor pochwalił się wizytą na Litwie, gdzie realizował się na planie nowego programu telewizyjnego. Teraz jednak prezenter postanowił pójść o krok dalej i tym razem udał się w podróż aż za ocean. Prowadzący „Pytanie na śniadanie” właśnie pochwalił się kolejnymi nagraniami ze Stanów Zjednoczonych. Po co dokładnie tam pojechał?

Pytanie na śniadanie
07.09.2022 14:57 Nie zobaczymy prędko Aleksandra Sikory w „Pytaniu na śniadanie”. Prezenter nieoczekiwanie opuścił Europę

Aleksander Sikora pochwalił się zdjęciem z niecodziennej wyprawy na swoim profilu na Instagramie. Prowadzący program „Pytanie na śniadanie” udał się w daleką podróż za ocean. Czy to oznacza, że przez jakiś czas nie zobaczymy go na planie popularnej śniadaniówki? Prezenter największą popularność zyskał jako prowadzący śniadaniówki „Pytanie na śniadanie”. Razem z Małgorzatą Tomaszewską tworzy tam jeden z najbardziej zgodnych i świetnie się dopełniających duetów gospodarzy. Oprócz tego gwiazdor bardzo często podróżuje i realizuje się zawodowo poza granicami naszego kraju. Aleksander Sikora od dwóch lat jest również komentatorem konkursu Piosenki Eurowizji, w związku, z czym często ma okazję wyjeżdżać i w trakcie trwania przygotowań do tego wyjątkowego wydarzenia podróżuje razem z naszymi reprezentantami po różnych krajach Europy. Tym razem jednak dziennikarz wyjechał daleko poza granice Starego Kontynentu, a jego podróż nie ma nic związanego z muzycznym konkursem. Aleksander Sikora podzielił się zdjęciem z wyjazdu do Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora
14.08.2022 11:12 Małgorzata Tomaszewska bawi się z Aleksandrem Sikorą. Szaleństwo, nie krępowali się wcale

Małgorzata Tomaszewska w ostatnich dniach była bardzo zaaferowana nowymi obowiązkami zawodowymi. Ogłoszono bowiem, że to właśnie ona zastąpi Martę Manowską w „The Voice Senior”. Dopiero wczoraj znalazła więc czas, by pokazać, co robiła w Wilnie z Aleksandrem Sikorą. Para prezenterów wcale nie wybrała się do stolicy Litwy w celach turystycznych. Byli tam służbowo, bo oddelegowano ich do prowadzenia jednego z koncertów w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki, który miał miejsce właśnie tam.

04.08.2022 10:11 Aleksander Sikora opublikował niepokojący komunikat. Bardzo dziwne wiadomości trafiły do bliskich prezentera „Pytania na śniadanie”

Zaniepokojony Aleksander Sikora opublikował na swoim Instagramie ważny komunikat. Przyznał, że nieznana osoba stworzyła fałszywe konto w jego imieniu i zaczęła rozsyłać dziwne wiadomości. „Proszę zgłaszajcie to konto” – zaapelował prezenter. Gdy Aleksander Sikora dowiedział się, że ktoś robi sobie z niego żarty, natychmiast postanowił zadziałać. Jego apel skłonił fanów do szybkiej reakcji, dzięki czemu problem został rozwiązany. Niewątpliwie jednak mężczyzna przeżył chwile grozy.

Aleksander Sikora
23.07.2022 11:59 „Ups, zrobiłem to”. Aleksander Sikora wziął maszynkę do golenia i poszedł na całość. Teraz wygląda jak nastolatek

Aleksander Sikora to jeden z przodujących prezenterów. Nieoczekiwanie najbardziej rozpoznawalna twarz TVP uległa piorunującej metamorfozie. Przystojny dziennikarz złapał za maszynkę do golenia i w mgnieniu oka pozbył się swojej charakterystycznej brody. Teraz wygląda jak licealista. Nie ma wątpliwości, że Aleksander Sikora przeżywa właśnie bujny rozkwit swojej kariery. Zaczęło się kilka lat temu, od angażu do czołowej ekipy gospodarzy „Pytania na śniadanie„. Teraz prezenter ma już doświadczenie w prowadzeniu największych, kulturalnych imprez i gali. Do tej pory ekranowy partner Małgorzaty Tomaszewskiej, ze swoją aparycją i idealnym zarostem niezmiennie sprawiał, że widzkom w całej Polsce na jego widok miękły kolana. Teraz przeszedł zaskakującą metamorfozę.

Aleksander Sikora
19.07.2022 23:46 Aleksander Sikora pokazał siostrę. Uderzające podobieństwo, jest prześliczna

Aleksander Sikora to obecnie jeden z najpopularniejszych prezenterów TVP. Jego kariera w ostatnich latach stale nabiera tempa — od „Pytania na śniadanie”, aż po sceny festiwali, konkursów i uroczystych gali. Choć nie mamy zbyt wielu informacji o jego rodzinie, wiemy, że siostra przystojnego dziennikarza jest do niego uderzająco podobna. W ciągu zaledwie 6 lat Aleksander Sikora stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych prezenterów Telewizji Polskiej. Na małym ekranie zadebiutował w 2016 roku, jako jeden z ekspertów „Pytania na śniadanie”, by już wkrótce dołączyć do głównej ekipy prowadzących programu. Obecnie dziennikarz nie tylko współprowadzi popularną śniadaniówkę — tylko w ostatnich miesiącach mogliśmy go zobaczyć, jako gospodarza „Wakacyjnej Trasy Dwójki”, czy komentatora i reportera na „Eurowizji”. Prezenter ma także zostać prowadzącym „Szansa na Sukces. Eurowizja Junior”.

Aleksander Sikora
17.07.2022 16:36 Aleksander Sikora niewiele mówi o swojej rodzinie. Można się zdziwić, kim był prapradziadek prezentera „Pytania na śniadanie”

Aleksander Sikora dziś jest jednym z najpopularniejszych prezenterów telewizyjnych w naszym kraju. Mało kto jednak wie, jaką legendę udało się stworzyć jednemu z jego przodków. Sam prowadzący „Pytania na śniadanie” niespecjalnie się tym chwali, choć informacje na ten temat można znaleźć w internecie. Jak się okazuje, prapradziadek Sikory jest osobą niezwykle istotną dla kultury dzisiejszego Krakowa.

Aleksander Sikora Małgorzata Tomaszewska
15.07.2022 12:40 Aleksander Sikora ukrywa, czy ma partnerkę. Do sieci trafiło czułe zdjęcie z Małgorzatą Tomaszewską, pięknie razem wyglądają

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora stanowią jeden z najpopularniejszych duetów Telewizji Polskiej. Mnóstwo osób spekuluje na temat relacji, jaka łączy dwójkę dziennikarzy. Czy to możliwe, aby było między nimi coś więcej niż przyjaźń? W sieci znalazło się ich czułe zdjęcie. Co ciekawe, sam prowadzący program „Pytanie na śniadanie” niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym i mimo tego, że na antenie stacji pojawia się już dłuższy czas, nikt nie wie, czy Aleksander Sikora jest w związku.

Aleksander Sikora Małgorzata Tomaszewska
04.07.2022 11:09 Nagrał Małgorzatę Tomaszewską za kulisami. Aleksander Sikora pokazał, co wyrabia prowadząca, kiedy „nikt nie widzi”

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora stanowią jeden z najbardziej znanych duetów w Telewizji Polskiej. Teraz prezenter pokazał światu, jak za kulisami zachowuje się jego programowa partnerka. Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska mieli ostatnio okazję poprowadzić wspólnie pierwsze wydarzenie z cyklu plenerowych koncertów Wakacyjnej Trasy Dwójki. Co działo się za kulisami show?

Aleksander Sikora, Pytanie na śniadanie
04.06.2022 23:16 Czym zajmował się przystojny prezenter z „Pytania na śniadanie” zanim trafił do TVP? Przeszłość Aleksandra Sikory zaskakuje

Aleksander Sikora, zanim został jednym z prowadzących programu „Pytanie na śniadanie” zajmował się wieloma niezwykłymi rzeczami. Jego wykształcenie może nawet wywołać spore zadziwienie. Sikora został współprowadzącym śniadaniówki w 2019 roku. Jego kariera w TVP rozpoczęła się w 2016 – początkowo występował jako ekspert ds. kultury i show-biznesu, później przygotowywał reportaże z wydarzeń muzycznych. A czym zajmował się wcześniej?

Pytanie na śniadanie Małgorzata Tomaszewska
01.05.2022 13:04 Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora z „Pytania na śniadanie” świętują. Dziś ich 3. rocznica

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora to jeden z ulubionych duetów wśród widzów. Dziś świętują rocznicę. Dokładnie trzy lata temu po raz pierwszy wspólnie poprowadzili „Pytanie na śniadanie”, z miejsca wzbudzając sympatię publiczności. Oboje mają co wspominać. Każdy debiut niesie ze sobą ogromne emocje, a już na pewno w telewizji, kiedy cały program idzie na żywo i ma się świadomość, że przed ekranami zasiadają właśnie miliony widzów. Przekonali się o tym Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, kiedy 1 maja 2019 roku po raz pierwszy zmierzyli się z rolami prowadzących „Pytanie na śniadanie”. Dziś oboje świętują swoją pierwszą przygodę z popularną śniadaniówką, wspominając ten wyjątkowy dzień. On był ubrany „a la polskie wesele 1995”, ona miała mocny makijaż i tlenione włosy. Uwielbiany duet z rozbawieniem, ale też romantyczną nostalgią wracają do swojego debiutu.

Izabella Krzan
22.04.2022 15:17 Izabella Krzan jest w ciąży? Aleksander Sikora zabrał głos ws. „przyszłej mamy”, konsternacja w TVP

Fani mogli być zaskoczeni, kiedy z ust Aleksandra Sikory padły niejednoznaczne słowa – jednym zdaniem zasugerował, że jego telewizyjna partnerka może być w ciąży, wzbudzając konsternację niejednego widza. Wszyscy zaczęli się zastanawiać, czy Izabella Krzan wkrótce zostanie mamą? O pięknej prowadzącej „Pytania na śniadanie” zrobiło się ostatnio dość głośno. Izabella Krzan coraz chętniej chwali się swoim ukochanym, a w mediach panuje coraz większe napięcie. Prezenterka i tajemniczy projektant, Dominik tworzą wyjątkowo atrakcyjną parę, nie dziwi więc, że wszyscy czekają na ślub. Ostatnio na ten temat wypowiadał się nawet prowadzący „Koła fortuny” i „Jaka to melodia” – Norbi. Wokalista oznajmił, że chętnie zagra na ceremonii.

Pytanie na śniadanie
28.03.2022 14:42 „Pytanie na śniadanie”: dzisiaj Krzan i Sikora zaapelowali do widzów o pomoc dla Marty Manowskiej i Idy Nowakowskiej

W dzisiejszym odcinku programu „Pytanie na Śniadanie” padł ważny apel. Aleksander Sikora i Izabella Krzan proszą o pomoc dla Mary Manowskiej i Idy Nowakowskiej. Wielkimi krokami zbliża się 31. Gala Wiktory. O głosy publiczności walczą między innymi Ida Nowakowska i Marta Manowska.

Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora
27.03.2022 22:43 Co naprawdę łączy Małgorzatę Tomaszewską i Aleksandra Sikorę? Nie tylko w TVP spędzają czas razem

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora prowadzą razem program „Pytanie na śniadanie”. Wspólnie uczestniczyli też w programach rozrywkowych. W mediach nieustająco huczy jednak od plotek i pytań, czy parę łączy coś jeszcze. Tomaszewska i Sikora prowadzą wspólnie „Pytanie na śniadanie” od listopada 2019 roku. Razem wystąpili też w programie „Dance Dance Dance”, by rok później zostać jego prowadzącymi.

tvp
17.08.2019 12:41 TVP wyemituje nowy program ”Wkręceni w randkę”. Prowadzącą została gwiazda TVN. Będzie hit?

TVP jesienią zamierza przyciągać miliony widzów. Władze zdecydowały się na wiele zmian kadrowych i planują wprowadzenie kilku zupełnie nowych formatów. Jednym z nich ma być program pod tytułem Wkręceni w randkę. Prowadzący już zostali wybrani, jedną z nich będzie gwiazda TVN. TVP angażuje do swoich programów wiele lubianych gwiazd z nadzieją na poprawę wyników oglądalności. W tym roku stacja zaskakuje bardziej niż zwykle, bo takich zmian nie było od lat! Czy nowy program stanie się hitem i odbierze widzów konkurencyjnym stacjom?