Lelum.pl > Dawid Kubacki

Dawid Kubacki

Kubaccy
23.09.2023 10:10 Marcie Kubackiej wszczepili rozrusznik serca. Tak wygląda jej codzienność. Komentarze płyną z całej Polski

Kilka miesięcy temu cała Polska żyła tym, co stało się z Martą Kubacką. Nagle ujawniły się poważne problemy zdrowotne żony uwielbianego przez wszystkich skoczka, przez co jego świat z dnia na dzień stanął na głowie. Jak dziś wygląda ich życie?

Dawid Kubacki, Marta Kubacka
06.06.2023 10:19 Marta Kubacka i Dawid Kubacki podjęli ważną decyzję po dramacie, który ich spotkał

Ostatnie miesiące nie oszczędzały Dawida Kubackiego i Marty Kubackiej. Kiedy w marcu żona skoczka trafiła w ciężkim stanie do szpitala, ten zakończył swój udział w konkursie o Puchar Świata, by przy niej być. Cała sytuacja miała szczęśliwy finał, jednak co tak naprawdę dolega Marcie Kubackiej?W ostatnim wywiadzie Dawid Kubacki opowiedział o swoich ustaleniach z żoną, do których doszli po dramatycznych wydarzeniach z marca. Okazuje się, że małżeństwo podjęło wspólnie ważną decyzję. 

Marta i Dawid Kubaccy
22.04.2023 19:42 Tajner o początkach dramatu Marty i Dawida Kubackich. "Znaleziono nieprzytomną zonę"

Marta i Dawid Kubaccy mają za sobą niezwykle trudny okres, podczas którego walczyli o zdrowie i powrót do normalności. Teraz Apoloniusz Tajner ujawnia kulisy ich rodzinnego dramatu.Były prezes Polskiego Związku Narciarskiego udzielił szczerego wywiadu, w którym opowiedział więcej na temat trudów, z jakimi poradziła sobie rodzina polskiego skoczka narciarskiego. Trener ocenił postawę sportowca.

Dawid Kubacki
17.04.2023 09:40 Po powrocie ze szpitala ich życie się wywróciło. Dawid Kubacki o stanie żony, czeka ją poważny zabieg

Dawid Kubacki ujawnił kolejne fakty na temat stanu zdrowia swojej ukochanej żony. Okazuje się, że to nie koniec. Marta Kubacka musi przejść jeszcze jeden poważny zabieg.Skoczek narciarski udzielił szczerego wywiadu, w którym opowiedział nie tylko o kulisach pobytu jego żony w szpitalu, ale też zdradził, co jeszcze czeka ją, aby zakończyć walkę o powrót do pełni sił.

Dawid Kubacki
08.04.2023 21:29 Dawid Kubacki przekazał życzenia. Wzruszające słowa dla fanów

Dawid Kubacki zamieścił w sieci wzruszające nagranie. Skoczek narciarski złożył fanom specjalne życzenia świąteczne, które naprawdę chwytają za serce. Co powiedział?Jakiś czas temu ukochana żona sportowca trafiła do szpitala, gdzie walczyła o życie, a cała Polska mocno trzymała kciuki za jej szybki powrót do zdrowia. Co w takiej sytuacji życzył fanom skoczek?

Dawid Kubacki
07.04.2023 17:34 Dawid Kubacki czeka, aż jego żona wyjdzie ze szpitala. Czy spędzą razem Wielkanoc

Dawid Kubacki od ponad dwóch tygodni myśli w zasadzie tylko o swojej żonie, która nagle trafiła do szpitala w wyniku nagłych komplikacji pracy serca. Już wcześniej skoczek informował, że dzięki specjalistom sytuacja się poprawiła. Czy w takim razie jego ukochana wróci do domu na święta?Sportowiec udzielił ostatnio kilku wywiadów, w których wyjaśnił, kiedy może nastąpić powrót Marty do domu.

Dawid Kubacki
05.04.2023 13:22 Dawid Kubacki zdradza, jak teraz wygląda jego codzienność. "Mieszkam w szpitalu". Co z dziećmi?

W programie “Dzień Dobry TVN” gościem był Dawid Kubacki. Rozmowę z nim przeprowadził Krzysztof Skórzyński. Tematem przewodnim było oczywiście zdrowie żony polskiego skoczka oraz to, co aktualnie dzieje się z jego dziećmi.Marta Kubacka kilka tygodni temu trafiła do szpitala z powodów problemów z sercem. Jej stan był nawet na tyle poważny, że walczyła o życie. Szczęśliwie, najgorsze jest już za nią, a Dawid Kubacki coraz częściej pojawia się w mediach. 

Dawid Kubacki
03.04.2023 16:54 Wzruszający moment, zamiast warunków na skoczni przekazano wiadomość dla rodziny Dawida Kubackiego

Podczas finału Pucharu Świata w skokach narciarskich pojawiło się wiele gestów wobec polskiego skoczka i jego żony. Dawid Kubacki nie krył tego, że bardzo docenia wszystkie rzeczy jakie zostały wykonane w stronę jego rodziny.W mało spodziewanym momencie dyrektor całego cyklu - Sandro Pertile zdecydował się wzruszający komunikat. Świat bardzo docenia ten mały gest.

Marta Kubacka
03.04.2023 10:24 Marta Kubacka chce już wyjść ze szpitala. Nie stanie się to szybko, Dawid przekazał, co ich czeka

Minęło już dwa tygodnie, od kiedy Marta Kubacka trafiła do szpitala. Pomimo że poprawił się jej stan zdrowia, nadal musi pozostać w szpitalu, nad czym ubolewa. Trudne chwile odbiły się również na zdrowiu skoczka. Bliscy zajmują się dziećmi małżeństwa, 33-latek przez półtora tygodnia czuwał przy szpitalnym łóżku żony. Okazuje się, że nawet po wyjściu ze szpitala czeka ją długi powrót do zdrowia.

Dawid Kubacki
02.04.2023 12:13 Dawid Kubacki właśnie przekazał, co usłyszał od lekarza. Są wieści ze szpitala

Dawid Kubacki udzielił pierwszego wywiadu w sprawie zdrowia swojej żony Marty. Skoczek powiedział, co usłyszał od lekarza. Poruszył również temat sportu.Reprezentant Polski w skokach narciarskich poinformował media o poprawie stanu zdrowia swojej ukochanej. Cały kraj odetchnął z ulgą i czeka na kolejną dawkę pozytywnych informacji.

Marta Kubacka
02.04.2023 09:23 Marta Kubacka dostanie nietuzinkową rzecz. Można popłakać się ze wzruszenia

Fani Dawida Kubackiego postanowili zaskoczyć jego chorą żonę i podarować jej niesamowity prezent. Niewiarygodne, co przygotowała dla niej społeczność skoków narciarskich.Polacy zaskoczyli wszystkich i pokazali, jak bawią się w Planicy. Okazało się, że przygotowany został cudowny podarunek dla chorej żony Dawida Kubackiego.

Dawid Kubacki
01.04.2023 13:39 Ekspert TVN był blisko kadry skoczków. Teraz wyjawił kilka faktów o Dawidzie Kubackim

Dawid Kubacki to bez wątpienia jeden z najlepszych polskich skoczków w historii. W ostatnim czasie sportowiec musiał jednak wycofać się z Pucharu Świata ze względu na problemy zdrowotne żony. Ekspert TVN Jakub Kot, będący niemal przez cały sezon w otoczeniu polskich orłów ocenił formę zawodnika. Zdrowie żony jest najważniejsze, ale zdaniem Kota, po powrocie do skoków narciarskich Dawid Kubacki może jeszcze osiągnąć wszystko. Podczas sezonu sportowiec udowodnił hart ducha i najwyższy światowy poziom umiejętności. 

Marta Kubacka
31.03.2023 19:04 Nowe wieści o stanie zdrowia Marty Kubackiej. "Parametry diametralnie się poprawiają"

Właśnie przekazano nowe wieści na temat stanu zdrowia ukochanej Dawida Kubackiego. Wiemy, jak obecnie czuje się Marta Kubacka. Głos zabrał ojciec innego polskiego skoczka narciarskiego.Rafał Kot - członek zarządu Polskiego Związku Narciarskiego, a prywatnie ojciec innego sportowca - Maciej Kota, zdradził, jak obecnie czuje się żona Dawida Kubackiego. Prognozy są optymistyczne.

Marta Kubacka
29.03.2023 17:29 Fizjoterapeuta właśnie przekazał, co ze zdrowiem Marty Kubackiej

Dziesięć dni temu Dawid Kubacki poinformował, że jego żona walczy o życie. Przyczyną były problemy kardiologiczne. Jak obecnie czuje się Marta Kubacka? O jej stanie poinformował właśnie fizjoterapeuta.19 marca skoczek niespodziewanie zrezygnował z udziału w konkursie w Vikersund. Szybko okazało się, że powodem tej decyzji było nagłe pogorszenie się stanu zdrowia jego ukochanej. Co dzieje się z nią teraz?

Dawid Kubacki
28.03.2023 16:11 Mistrzyni Polski i córka byłego prezydenta wspierają Kubackich. Wymowny "gest" Aleksandry Kwaśniewskiej

Na początku zeszłego tygodnia Dawid Kubacki poinformował, że jego żona trafiła w ciężkim stanie do szpitala. Przez długi czas nie aktualizował informacji na temat stanu zdrowia swojej ukochanej. Gdy wreszcie to zrobił, znów dostał ogrom wsparcia.Już wcześniej skoczka i jego małżonkę wspierała niemal cała Polska. Wielu celebrytów publicznie wyrażało swoje współczucie.

Dawiid Kubacki
26.03.2023 16:13 Ważny, specjalny komunikat trenera Dawida Kubackiego i Kamila Stocha. Wyjawili kulisy dot. kadry

Dawid Kubacki końcówkę sezonu w skokach narciarskich niestety nie spędza na skoczni i ostatnich zawodach, ale w szpitalu u boku żony, która trafiła do niego przez problemy kardiologiczne. Szczęśliwie jej stan już się nieco poprawił.Pomimo rozłąki Dawida z resztą polskiej kadry pozostają oni w kontakcie i wzajemnie się wspierają. Trener i inni skoczkowie otrzymali przed ostatnim drużynowym konkursem dobre wiadomości od Kubackiego.

Dawid Kubacki, Marta Kubacka
23.03.2023 16:17 Tak świat dowiedział się o oświadczynach Dawida Kubackiego. Reakcja Marty była zaskakująca

Marta Kubacka przebywa aktualnie w szpitalu i walczy o swoje życie. Z tego powodu jej mąż - Dawid Kubacki przedwcześnie zakończył sezon skoków narciarskich i wrócił do domu. Początki ich znajomości były jednak piękne, a świat dowiedział się o ich zaręczynach w nietypowy sposób.Panieńskie nazwisko żony Dawida to Majcher i 5 lat temu para się zaręczyła. Sakramentalne “tak” powiedzieli sobie już rok później.

Marta Kubacka
23.03.2023 14:26 Czarno białe zdjęcie na profilu Marty Kubackiej, a pod nim słowa wsparcia i życzenia zdrowia. Cała Polska jednoczy się w modlitwie

Na Facebooku pojawiło się czarno-białe zdjęcie Marty Kubackiej, która czule przytula do siebie swoje córki. Pod fotografią zamieścili wzruszające komentarze.Od kilku dni cała Polska żyje chorobą żony Dawida Kubackiego. Teraz internauci postanowili okazać kobiecie swoje wsparcie za pomocą poruszających wpisów w social mediach.

Dawid Kubacki
22.03.2023 16:18 Sąsiedzi Dawida Kubackiego pogrążeni w smutku. Zdradzili, co czują

Dawid Kubacki w poniedziałek poinformował o tym, że kończy sezon, ponieważ jego małżonka trafiła w ciężkim stanie do szpitala. Skoczek i jego żona to bardzo lubiane i pozytywne osoby, więc cały kraj się tym przejął. Jak zareagowali jego sąsiedzi?Sportowiec jest w zasadzie lokalnym celebrytą w swoich stronach. Nic więc dziwnego, że tam o tej tragedii mówią wszyscy.

Dawid Kubacki
22.03.2023 08:45 Norwegowie ujawniają, co zrobił Dawid Kubacki, kiedy dowiedział się o hospitalizacji żony

Nikt się nie spodziewał, że zawody cyklu Raw Air w Vikersund w taki sposób zakończą się dla Dawida Kubackiego. Kryształową Kulę zdobył jego największy rywal Halvora Egnera Graneruda. Polak zrezygnował w ostatniej chwili. Polski skoczek porzucił swoje marzenia, aby móc być przy żonie. To, co zrobił jego przeciwnik, gdy dowiedział się o jego odejściu, chwyta za serce.  

Adam Małysz
21.03.2023 19:21 Adam Małysz zdruzgotany stanem żony Dawida Kubackiego. Przekazał, co czuje

Dawid Kubacki musiał nagle zakończyć swój sezon, ponieważ jego żona trafiła do szpitala w ciężkim stanie. Informacja to poruszyła w zasadzie całą Polskę, a sam skoczek dostał wyrazy wsparcia również od swoich rywali. Teraz głos zabrał Adam Małysz.Były sportowiec jest teraz Prezesem Związku Narciarskiego. Bardzo dobrze zna zarówno Dawida, jak i jego małżonkę. 

Dawid Kubacki
21.03.2023 16:33 Ojciec Dawida Kubackiego zdradził szczegóły rodzinnego dramatu. Wiadomo, kiedy jego synowa udała się do szpitala

Dawid Kubacki w poniedziałek nagle ogłosił, że kończy sezon narciarski, choć do tej pory szło mu świetnie. Przesłanki tej decyzji nie był jednak sportowe. Małżonka skoczka trafiła bowiem do szpitala, a jej stan określono jako ciężki. Teraz ojciec sportowca wyjaśnił nieco więcej.Dawid już wcześniej w mediach społecznościowych wspomniał, że jego ukochaną należało hospitalizować ze względu na problemy natury kardiologicznej.

Żona Dawida Kubackiego
20.03.2023 17:45 Żona Dawida Kubackiego w szpitalu. Ukochana skoczka musi odpocząć od obowiązków

Żona Dawida Kubackiego od zawsze była wielkim wsparciem dla swojego męża - znakomitego skoczka narciarskiego. Niestety jej stan zdrowia uległ znacznemu pogorszeniu i Dawid zmuszony jest zakończyć przedwcześnie sezon.Marta Kubacka sama ma bogatą przeszłość sportową. W młodości uprawiała szermierkę. Ma 33 lata, więc wraz z mężem są rówieśnikami.

Dawid Kubacki
22.12.2022 19:08 Dawid Kubacki pokazał zjawiskowo piękną żonę. Wielka radość, nowy członek ich rodziny pojawi się już niebawem

Dawid Kubacki jest nieoczekiwanym liderem Pucharu Świata w skokach narciarskich. Przed nim Turniej Czterech Skoczni, w którym chciałby tryumfować jak Adam Małysz czy Kamil Stoch. Jeszcze wcześniej może jednak mieć nawet większy powód do szczęścia. Wszystko to za sprawą jego żony, z którą pokazał się na niedawno opublikowanym zdjęciu. Skoczek niezwykle rzadko wrzuca do sieci takie fotografie.

07.02.2022 15:37 Jacek Kurski spotkał się z krytyką. Internauci skomentowali jego poczynania

Jacek Kurski od dłuższego czasu pełni funkcję prezesa Telewizji Polskiej. Ostatnio, w związku ze wpisami byłego polityka na Twitterze, wiele osób zaczęło krytykować jego podejście do osiągnięć innych Polaków. O co dokładnie chodzi? Jacek Kurski pojawił się na finale uwielbianego przez widzów show „The Voice Senior”. Po wszystkim zamieścił kontrowersyjny wpis na swoim profilu na Twitterze. Były polityk poruszył w nim temat Igrzysk Olimpijskich. Internauci nie kryją oburzenia zachowaniem prezesa TVP.

Dawid Kubacki
28.02.2021 08:26 Jak mieszka Dawid Kubacki? Zdjęcia z mieszkania trafiły do sieci

Dawid Kubacki jest w tej chwili jednym z czołowych polskich skoczków narciarskich. Często w mediach społecznościowych chwali się swoją żoną i psem, a w tle pojawia się też jego dom. Jak mieszka polski sportowiec? Wszystko przystosowane jest do wygodnego życia. W dodatku Kubacki jest świeżo upieczonym tatą, więc w domu musi być też miejsce dla dziecka.

żona
16.01.2020 20:28 Żona Dawida Kubackiego powala urodą. Skoczek pokazał blond piękność

Żona Dawida Kubackiego jest piękną kobietą. Niedawno mogła przekonać się o tym szersza publiczność – rewelacyjny skoczek pokazał bowiem światu swoją wybrankę serca. Trzeba przyznać, że kobieta zachwyca urodą. Wielkie sukcesy na skoczni biorą się nie tylko z litrów potu wylanego na sali treningowej. W sporcie równie ważna jest psychika – zwłaszcza takim jak skoki narciarskie. Skoczkowie odrywają się od progu skoczni z prędkością około stu kilometrów na godzinę, by przelecieć sporą odległość na dwóch nartach – chroni ich tylko kask. Na szczęście w życiu Dawida Kubackiego jest kochająca żona, która na każdym kroku wspiera sportowca.