Lelum.pl > Listonosz

Listonosz

Listonosz Piotr Byjoś
26.05.2023 07:15 Listonosz uratował starszą osobę. Dzięki swojej czujności dokonał wielkiego czynu

Listonosz z Rzeszowa, Piotr Byjoś, pracuje na Poczcie Polskiej od ponad 20 lat. Choć mężczyzna uwielbia swoją pracę, większość jego dni wygląda podobnie. Pewnego dnia listonosz musiał zmierzyć się z zaskakującym wyzwaniem i uratować czyjeś życie. 

Jerzy Turek
16.01.2021 08:53 Pamiętacie listonosza ze „Złotopolskich”? Jerzy Turek zmarł nagle w 2010 roku, organizm zniszczyła choroba

Pamiętacie listonosza ze Złotopolskich? Jerzy Turek zmarł ponad 10 lat temu, w tym roku będziemy obchodzić 11. rocznicę jego śmierci. Okazuje się, że aktor zmagał się z wieloma dolegliwościami, a tuż przed odejściem jego organizm wyniszczyła choroba. Przypominamy postać tego lubianego artysty. O tym, że Jerzy Turek zostanie aktorem, zdecydował za niego los. Jako młody chłopak zamierzał iść do szkoły podoficerskiej. Jednak kiedy szedł z kolegą po mieście, zobaczył plakat Liceum Technik Teatralnych w Warszawie. To pokierowało jego życie zupełnie inaczej, niż na początku planował.

Polska
01.09.2020 18:26 Uwielbiała go cała Polska. Nagle zniknął, rzucił karierę i został listonoszem

Polska uwielbiała tego człowieka. Żarty, jakimi rzucał, powalały na kolana każdego fana humoru. Kiedy zniknął ze sceny, wszyscy zastanawiali się co się z nim dzieje i czym się zajmuje. Kiedy prawda wyszła na jaw, byli zszokowani. Zakończył karierę i postanowił zostać listonoszem. Kiedyś nazywano go prawdziwym królem.Kariera bywa przewrotna w każdej branży. Niezależnie od tego, czy jesteś sławnym człowiekiem, o którym mówi mnóstwo ludzi, lub zwykłym obywatelem, droga zawodowa może potoczyć się różnie. Z nim nie było inaczej. Zrezygnował z popularności na rzecz pracy listonosza.