Lelum.pl > Nałóg

Nałóg

Marcin Kwaśny
05.02.2023 18:57 Marcin Kwaśny się nawrócił. Pomodlił się o pieniądze, spojrzał na konto i się uradował

Marcin Kwaśny przez prawie dwie dekady nie dopuszczał do siebie boskiej interwencji, jednak podczas walki z nałogiem zupełnie zmienił nastawienie do wiary. Modlitwa pomogła mu uporać się z niejednym problemem.W życiu aktora trafiały się wzloty i upadki zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej. Przez wiele lat zmagał się z nałogiem, a także problemami finansowymi. Jak przyznał w jednym z wywiadów, pomoc znalazł w wierze.

Katarzyna Grochola o nałogu
16.04.2021 17:29 Katarzyna Grochola przyznała się do uzależnienia. „Muszę zdradzić, że jestem uzależniona od gier”

Katarzyna Grochola przyznała się do uzależnienia. Pisarka uwielbia grać w gry, o czym poinformowała podczas jednego z wywiadów. Osoby spoza jej otoczenia mogły nawet nie przypuszczać, że ta czynność aż tak potrafi ją pochłonąć. W jednym z wywiadów Katarzyna Grochola mówiła między innymi o swoim uzależnieniu. Pisarka sama przyznała, że jest uzależniona od gier. Co więcej, w swoje hobby wciąga również męża, a także przyjaciółki. – Ze swoim mężem raczej codziennie w coś gram, chociażby w kości. Najbardziej to lubimy. To są fajne wieczorki – wyznała Katarzyna Grochola, jak podaje fakt.pl. Pisarka wprost stwierdziła, że ma w sobie sporo z hazardzistki, a tym, co ją najbardziej nakręca w grach, jest sama adrenalina. – Muszę zdradzić, że jestem uzależniona od gier. Mam w sobie dużo z hazardzistki. Lubię adrenalinę – dodaje.

20.03.2021 15:24 Uzależnienie niszczy związki tak samo jak zdrada. Na szczęście miłość pomaga w terapii

W dzisiejszych czasach bardzo często możemy spotkać się ze zwierzeniami, jakoby jeden z partnerów w związku miał problem z nałogami. Według statystyk w Polsce co piąta osoba pali papierosy, 900 tys. osób uzależnionych jest od alkoholu, a także rośnie ilość hazardzistów i internetu. Zatem wato odpowiedzieć sobie na pytanie, czy uzależnienie niszczy związek tak samo jak zdrada? Podobno miłość, jest lekarstwem na wszystko. Pandemia koronawirusa sprawiła, że wielu ludziom ciężko jest zwalczyć swoje uzależnienie. Odbija się to nie tylko na zdrowiu osobistym, ale bardzo często na związku z partnerami. Czy owy problem można zwalczyć bezgranicznym uczuciem?

anna dymna
13.08.2020 19:59 Anna Dymna jest zrozpaczona. Przez ostatnie wydarzenia i stres wróciła do nałogu

Anna Dymna jest znana nie tylko z wyśmienitego aktorstwa, ale także działalności charytatywnej. Ciężko pracuje, by pomagać innym, niestety obecnie wszystkie jej plany zostały pokrzyżowane. Przez ostatnie wydarzenia i związany z nimi artystka powróciła do swojego dawnego nałogu.Anna Dymna ma za sobą ciężki okres. Panująca na świecie sytuacja pokrzyżowała ważne plany aktorki. Wszystko przez epidemię, która pokrzyżowała jej wszystkie plany. Wszystko się skumulowało i sprawiło tyle stresu, że artystka… wróciła do nałogu, który zdawałoby się, dawno już pokonała.