Lelum.pl > Robert Lewandowki

Robert Lewandowki

Robert Lewandowski
12.06.2022 11:08 Anna Lewandowska przez 28 godzin walczyła, jej życie było zagrożone. Robert Lewandowski z bólem wspomina poród Klary

Robert Lewandowski wygadał się, jak wyglądał poród jego najstarszej córki. Anna Lewandowska przez wiele godzin walczyła o przyjście dziewczynki na świat. Dochodziło do momentów grozy. Najsłynniejszy polski piłkarz na co dzień wraz z żoną i dwoma córkami mieszka w Niemczech, gdzie regularnie trenuje w tamtejszym klubie. Robert Lewandowski mimo zmiany otoczenia w sercu nadal pozostaje Polakiem i chętnie odwiedza swoją ojczyznę. Niedawno wystąpił w internetowym podcaście duetu „Wojewódzki i Kędzierski”, gdzie opowiadał o karierze oraz życiu prywatnym. Temat córek sprawił, że wyznał pewne bolesne wspomnienie. Anna Lewandowska napotkała się z problemami przy pierwszym porodzie.

Iwona Lewandowska
02.04.2022 13:39 Kim jest mama Roberta Lewandowskiego? Zaskakujące, gdzie pracuje i z kim jest w związku

Podczas Wiktorów 2021 nagrodę w kategorii Sportowcy roku w imieniu syna odebrała mama Roberta Lewandowskiego. Kobieta, która pracuje jako nauczycielka wychowania fizycznego, pojawiła się z nowym partnerem. Czwartkowa uroczystość rozdania statuetek Wiktory 2021 przebiegła pod znakiem kontrowersji oraz kłopotów. Pomimo problemów doszło do wręczenia nagród dla najwybitniejszych osobowości ubiegłego roku. W kategorii Sportowiec roku zwyciężył gwiazdor polskiej piłki nożnej, Robert Lewandowski, który niestety nie mógł zjawić się na uroczystości osobiście. Statuetkę odebrała jego mama, Iwona Lewandowska, która przyciągnęła wzrok dziennikarzy.