Niedawno do sieci trafił wstrząsający news o śmierci Teresy Lipowskiej. Aktorka w rozmowie z TeleShow postanowiła skomentować te fałszywe doniesienia, które stworzył jeden z portali, zajmujący się tworzeniem tego typu wiadomości. Ten sam serwis kilka dni wcześniej opublikował informację o romansie aktorki z 43 lata młodszym mężczyzną.

Teresa Lipowska nie kryła swojego oburzenia faktem rozprzestrzeniania fake newsów na jej temat. Nie rozumie całego zamieszania i dlaczego się na nią uwzięto. Stara się podchodzić do tego typu sytuacji z dystansem i humorem.

Teresa Lipowska komentuje informację o swojej rzekomej śmierci

83-letnia aktorka od ponad 20 lat wciela się w postać Barbary Mostowiak w popularnym serialu Telewizji Polskiej M jak miłość. To właśnie z tą postacią dziesiątki tysięcy telewidzów utożsamia popularną aktorkę.

Udział w serialu przyniósł jej ogromną popularność, zatem fake news o jej śmierci, który kilka dni temu trafił do sieci, wstrząsnął całą Polską. Na szczęście bardzo szybko został zdementowany przez wiele portali internetowych.

Sama zainteresowana udzieliła wywiadu dla portalu TeleShow, w którym wyraziła swoje wielkie oburzenie zaistniałą sytuacją, a także zdradziła, że czuje się bardzo dobrze i jest po dwóch dawkach szczepionki na koronawirusa.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

– Żyję, jestem zdrowa, wszystko w porządku, jestem po dwóch szczepieniach, pracuję. Nie mam zamiaru wybierać się na tamten świat […] Kto to w ogóle pisze? Mało tego, jeszcze powiedziano, że gdzieś z domu w Konstancinie mnie zabrano do Szpitala Wojskowego. Podają dokładne informacje niemające nic wspólnego z rzeczywistością – powiedziała popularna aktorka.

Teresa Lipowska oskarżana o romans z o 43 lat młodszym mężczyzną

Po pojawieniu się tego, niemającego nic wspólnego z prawdą newsa aktorka odebrała mnóstwo telefonów od zmartwionych bliskich oraz przyjaciół. Na tym nie koniec szokujących doniesień na temat Teresy Lipowskiej

Ten sam serwis odpowiedzialny jest za stworzenie informacji, z której jasno wynikało, że artystka ma romans z 40-letnim mężczyzną. Nie ukrywała, że ktoś się na nią uwziął, czego kompletnie nie rozumie.

Mimo wszystko stara się podchodzić do takich sytuacji z dystansem i humorem, jednak w przypadku wiadomości o śmierci nie jest to takie proste.

– Trzy dni temu pojawiły się wiadomości o tym, że mam romans z 40-letnim chłopakiem. Nie wiem, dlaczego się do mnie przyczepili. Naprawdę nie wiem, czego ode mnie chcą. Już ze śmiercią to tak wesoło nie jest. Oczywiście, biorę to humorystycznie, bo akurat wszystko jest okej – mówi dla TeleShow Teresa Lipowska.

Życzymy dużo zdrowia i dalszych sukcesów zawodowych!

Zobacz zdjęcie:

Teresa Lipowska
fot. TRICOLORS/East News

Teresa Lipowska skomentowała fałszywe doniesienia o swojej śmierci i rzekomym romansie z o 40 lat młodszym mężczyzną.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: plotek.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl