The Voice of Poland: Maciej Zakościelny miał być jednym z jurorów hitowego show TVP2! Okazuje się, że aktor otrzymał propozycję od produkcji programu! Nie uwierzycie, jakie ma doświadczenie! Dlaczego odmówił?

The Voice of Poland najwyraźniej lubi zaskakiwać widzów, bo na fotelu jurora, który zwykle zajmują największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, produkcja chciała posadzić aktora, znanego z komedii romantycznej Tylko mnie kochaj.

The Voice of Poland: Maciej Zakościelny miał być jurorem

W rozmowie z jastrzabpost.pl Maciej Zakościelny przyznał, że otrzymał propozycję zostania jurorem w The Voice of Poland. Produkcja doceniła jego zainteresowania z przeszłości i… geny. Znany aktor pochodzi z muzycznej rodziny i posiadł umiejętność grania na kilku instrumentach. Mało kto wie, ale Maciej Zakościelny ukończył też szkołę muzyczną w klasie skrzypiec.

– Siłą rzeczy The Voice bardzo mi odpowiada, bo jest tam jakaś kultura i tam chodzi o śpiewanie. Proponowano mi fotel jurora. Są bardziej kompetentni ludzie moim zdaniem. Nie chcę tego teraz robić, może kiedyś się odważę — mówił.

Aktor dodał też, że nie ma tyle czasu, aby w pełni poświęcić się programowi. Jednak zostawił sobie otwartą furtkę i być może pojawi się w roli jurora w kolejnych edycjach. Byłoby to przełomowe wydarzenie w historii programu. Co ciekawe, Zakościelny wystąpił już w programie muzycznym. W 2011 roku wygrał 25 tysięcy złotych w Tak to leciało! Nagrodę przeznaczył na cel charytatywny.

The Voice bez Zakościelnego

Wypowiadając się na temat The Voice, Maciej Zakościelny przyznał też, że Barbarze Kurdej-Szatan może być przykro, że nie pozwolono jej poprowadzić nadchodzącej edycji, ale to nie ona była dla niego najważniejszą osobą w programie!

Dla mnie najważniejsi są jednak uczestnicy i jury, natomiast Basia, Maciej, Tomasz Kammel robią znakomitą oprawę tego, więc szkoda — podsumował.

Zamiast Macieja Zakościelnego w tym sezonie pojawi się dwójka nowych jurorów: Margaret i Kamil Bednarek. Dołączą oni do Michała Szpaka, Tomsona i Barona. W roli prowadzącej wystąpi Marcelina Zawadzka.

ZOBACZ ZDJĘCIA MACIEJA ZAKOŚCIELNEGO:

the voice of poland
filmpolski.pl

Maciej Zakościelny otrzymał propozycję współpracy od produkcji The Voice of Poland!

the voice of poland
filmpolski.pl

Aktor nie zgodził się jednak zostać jurorem programu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wiktoria Gąsiewska pokazała odważne zdjęcie. Fani aktorki są zachwyceni: „Jesteś piękna”
  2. Nie żyje Hanna Dunowska. Aktorka zmarła w wieku 60 lat
  3. Andrzej Duda na zdjęciu z 17-letnią córką. Kinga Duda wyglądała zupełnie jak mama
  4. Agnieszka Kaczorowska pokazała córkę. Jej wzruszające słowa rozczuliły fanów
  5. Aneta Zając pokazała babcię, która walczyła w Powstaniu. Fani: „Jak dwie krople wody”
Poprzedni artykułRoksana Węgiel idzie jak burza! Młoda gwiazda ma na koncie kolejny wielki sukces
Następny artykułGwiazda „Klanu” spodziewa się dziecka? Jej wpis nie pozostawia wątpliwości
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.