„The Voice Senior” to jeden z najpopularniejszych programów na kanale Telewizji Polskiej. W najbliższym odcinku widzowie poznają 60-letniego Stanisława Skonecznego z Kamiennej Góry, który przeżył niedawno traumatyczne doświadczenie.

Najnowszy odcinek 3. edycji programu zostanie wyemitowany dzisiejszego wieczoru (08.01) o godzinie 20 na antenie TVP2.

„The Voice Senior”: uczestnik stracił swojego pierworodnego syna

W trzeciej edycji „The Voice Senior” w składzie jury zasiedli: Maryla Rodowicz, Alicja Majewska, Witold Paszt i Piotr Cugowski. Widzowie przez najbliższe tygodnie będą oglądać przesłuchania w ciemno.

W sobotnim odcinku wystąpi m.in. Stanisław Skoneczny z Kamiennej Góry, który pasją do muzyki zaraził się jeszcze w dzieciństwie. W wieku 16 lat nauczył się gry na perkusji i zaczął występować z zespołem.

60-latek przed jury wykonał utwór Mroza i Tomsona „Jak nie my to kto”. Po występie zdecydował się opowiedzieć o tragedii, która spotkała go tuż przed przesłuchaniami w ciemno.

Niestety, tak się złożyło, że nie tak dawno temu pochowałem swojego syna pierworodnego. Niespełna dwa tygodnie temu odszedł mój syn Kamil. Wahałem się czy wystąpić, bo to było bardzo trudne, nie do opisania… Miałem zrezygnować, ale ktoś mi powiedział: ‚zrób to dla niego – wyznał pan Stanisław.

Zobacz wideo:

Źródła: Swiatseriali.interia.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. TVN przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje legenda filmu
  2. Internauta ujawnił, co naprawdę działo się podczas sylwestra w Polsacie