Tragiczne wieści obiegły media. Anna Lewandowska podzieliła się na swoim profilu bardzo przykrą informacją. Niestety zmarł jej bliski kolega, z którym współpracowała, w wieku 32 odszedł Jacek, trener personalny. 

Trener Anny Lewandowskiej nie żyje 

Anna Lewandowska jest osobą, która bardzo dba o swój fizyczny rozwój. Za pośrednictwem mediów społecznościowych dzieli się z fanami informacjami na temat zdrowej diety i treningów. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Eksperci o pozorowanej akcji zaginięcia Iwony Wieczorek

Akcja jednak nie cieszy się uznaniem wśród specjalistów. Janusz Szostak, dziennikarz śledczy nie podziela entuzjazmu wobec tego typu akcji po tak długim czasie. Sugeruje, że taki eksperyment byłby skuteczny krótko po zaginięciu, zaś po 11 latach ma niewielką szansę na powodzenie.

Współpracowała z wieloma osobami ze świata fitness. Między innymi z trenerem Jackiem, który niestety odszedł, tęsknota za nim dotknęła wiele osób. 

Trener odszedł w bardzo młodym wieku, miał zaledwie 32 lata. Jak się okazało, pomógł wielu kobietom odzyskać pewność siebie i wrócić do formy. Specjalizował się w treningach dla kobiet.

Źródło: Super Express, Instagram 

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Jacodepol.com Official (@jacodepol.com_)

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Na motocyklu zobaczono mężczyznę podobnego do Jaworka. Interweniowała policja
  2. Znaleźli ciało podejrzanego. Okazało się, że zmarł niedługo po tragedii, właśnie podano przyczynę jego śmierci
  3. We wtorek pogrzeb ofiar Jacka Jaworka. Gdzie ukrywa się poszukiwany?