TVN: Gwiazda stacji wzięła ślub! Do sieci trafiły zdjęcia panny młodej i jej wybranka. Świeżo upieczeni małżonkowie nigdy nie byli bardziej szczęśliwi. Kilka lat temu widzowie bacznie śledzili losy pięknej 20-latki! Dziś jest dojrzałą i spełnioną kobietą.

TVN: uczestniczka Top Model wyszła za mąż! Jej wybrankiem jest prawdziwy przystojniak. Suknia panny młodej to dzieło znanej projektantki. Sama Joanna Krupa doceniła perfekcyjny wygląd modelki! Najważniejszy dzień z życia pary młodej relacjonowali ich znajomi.

TVN: Natalia Gulkowska wzięła ślub

Natalia Gulkowska, uczestniczka piątej edycji Top Model powiedziała sakramentalne tak. Choć z programu odeszła już w piątym odcinku, to widzom na długo zapadła w pamięć, między innymi ze względu na ogromną miłość, jaką darzy swojego syna Franka. Tęsknota za pociechą utrudniała jej wykonywanie zadań z dala od domu. W dodatku młoda kobieta niezbyt dobrze odnajdywała się w kontaktach z innymi uczestnikami, dlatego sama po kilku odcinkach zdecydowała, że pora wracać do rodziny.

9 sierpnia 2019 roku Natalia Gulkowska wzięła ślub w Parafii Świętego Łukasza Ewangelisty w Warszawie. Modelka na tę okazję wybrała długą, białą suknię. Koronkowa góra idealnie komponowała się ze skromnym dołem. Jej stworzeniem zajęła się znana projektantka Agnieszka Światły. Znajomi pary młodej chętnie pokazywali zdjęcia w sieci. Sama Natalia również tuż po ceremonii zamieściła kilka pamiątkowych fotografii na Instagramie.

Kim jest mąż Natalii Gulkowskiej?

Mąż Natalii Gulkowskiej jest osobą niezwiązaną z mediami. Mężczyzna strzeże swojej prywatności. Wiemy jedynie, że tajemniczy Piotr pochodzi spod Warszawy, jest fanem spędzania czasu na siłowni i uczył się w szkole ekonomicznej.

Para zaręczyła się rok temu i wspólnie opiekuje się kilkuletnim Frankiem. Ich ślub sprawił wiele radości fanom Natalii, którzy od lat trzymają za nią kciuki. Na Instagramie obserwatorzy modelki składają jej najserdeczniejsze życzenia, a perfekcyjny wygląd Natalii w tak ważnym dla niej dniu doceniła sama Joanna Krupa! Nasza redakcja także dołącza się do życzeń pomyślności!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

TVN
instagram.com/nataliagulkowska

Natalia Gulkowska wzięła ślub!

TVN
instagram.com/nataliagulkowska

Uczestniczka Top Model wyszła za tajemniczego mężczyznę. Życzymy szczęścia!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jan Englert rywalizował z innym aktorem o serce Beaty Ścibakówny! O tym mówiła cała Polska
  2. Pracownik Michaela Jacksona wyjawiła sekrety gwiazdora. Cały świat wstrzymał oddech
  3. Martyna Wojciechowska 2 lata temu zapadła na tropikalną chorobę. Długo dochodziła do zdrowia
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. Nie poszła na ślub siostry. Powód powala