TVN: Gwiazda stacji wzięła ślub! Do sieci trafiły zdjęcia panny młodej i jej wybranka. Świeżo upieczeni małżonkowie nigdy nie byli bardziej szczęśliwi. Kilka lat temu widzowie bacznie śledzili losy pięknej 20-latki! Dziś jest dojrzałą i spełnioną kobietą.

TVN: uczestniczka Top Model wyszła za mąż! Jej wybrankiem jest prawdziwy przystojniak. Suknia panny młodej to dzieło znanej projektantki. Sama Joanna Krupa doceniła perfekcyjny wygląd modelki! Najważniejszy dzień z życia pary młodej relacjonowali ich znajomi.

TVN: Natalia Gulkowska wzięła ślub

Natalia Gulkowska, uczestniczka piątej edycji Top Model powiedziała sakramentalne tak. Choć z programu odeszła już w piątym odcinku, to widzom na długo zapadła w pamięć, między innymi ze względu na ogromną miłość, jaką darzy swojego syna Franka. Tęsknota za pociechą utrudniała jej wykonywanie zadań z dala od domu. W dodatku młoda kobieta niezbyt dobrze odnajdywała się w kontaktach z innymi uczestnikami, dlatego sama po kilku odcinkach zdecydowała, że pora wracać do rodziny.

9 sierpnia 2019 roku Natalia Gulkowska wzięła ślub w Parafii Świętego Łukasza Ewangelisty w Warszawie. Modelka na tę okazję wybrała długą, białą suknię. Koronkowa góra idealnie komponowała się ze skromnym dołem. Jej stworzeniem zajęła się znana projektantka Agnieszka Światły. Znajomi pary młodej chętnie pokazywali zdjęcia w sieci. Sama Natalia również tuż po ceremonii zamieściła kilka pamiątkowych fotografii na Instagramie.

Kim jest mąż Natalii Gulkowskiej?

Mąż Natalii Gulkowskiej jest osobą niezwiązaną z mediami. Mężczyzna strzeże swojej prywatności. Wiemy jedynie, że tajemniczy Piotr pochodzi spod Warszawy, jest fanem spędzania czasu na siłowni i uczył się w szkole ekonomicznej.

Para zaręczyła się rok temu i wspólnie opiekuje się kilkuletnim Frankiem. Ich ślub sprawił wiele radości fanom Natalii, którzy od lat trzymają za nią kciuki. Na Instagramie obserwatorzy modelki składają jej najserdeczniejsze życzenia, a perfekcyjny wygląd Natalii w tak ważnym dla niej dniu doceniła sama Joanna Krupa! Nasza redakcja także dołącza się do życzeń pomyślności!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

TVN
instagram.com/nataliagulkowska

Natalia Gulkowska wzięła ślub!

TVN
instagram.com/nataliagulkowska

Uczestniczka Top Model wyszła za tajemniczego mężczyznę. Życzymy szczęścia!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jan Englert rywalizował z innym aktorem o serce Beaty Ścibakówny! O tym mówiła cała Polska
  2. Pracownik Michaela Jacksona wyjawiła sekrety gwiazdora. Cały świat wstrzymał oddech
  3. Martyna Wojciechowska 2 lata temu zapadła na tropikalną chorobę. Długo dochodziła do zdrowia
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. Nie poszła na ślub siostry. Powód powala
Poprzedni artykułKobieta zrobiła coś niewybaczalnego kotu. Wszystko zarejestrowała ukryta kamera
Następny artykułOlivia Newton-John znów choruje. „Wolę nie wiedzieć, ile czasu mi zostało”
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.