TVN jako stacja był kuźnią wielu gwiazd. W licznych reality show ich produkcji mogliśmy poznać wiele ciekawych osobowości. Teraz informacja o jednej z nich wstrząsnęła internetem. Okazało się, że celebrytka oddała córkę i dziewczynka nie wychowuje się z matką.

Projekt Lady to program produkcji stacji TVN, w którym kilkanaście uczestniczek uwielbiających imprezowy styl życia jest uczonych dobrych manier. Media teraz opisują jak jedna z byłych uczestniczek oddała swoją córkę. Dlaczego tak się stało?

Gwiazda TVN oddała dziecko?

Karolina Plachimowicz to uczestniczka drugiej edycji programu Projekt Lady. W 2017 roku dała się poznać całej Polsce jako nieco zakręcona młoda dziewczyna. W show zajęła czwarte miejsce. 

Od tego czasu gwiazda stacji TVN przykuła uwagę swoich fanów licznymi operacjami plastycznymi, których skutki opisywała w mediach społecznościowych. Teraz internauci zwrócili uwagę na dziecko, które pojawiało się w postach Karoliny Plachimowicz. Celebrytka przyznała, że jest to jej córka, ale również zdradziła, że to nie ona ją wychowuje.

tvn
fot. instagram.com/karolina_plachimowicz

Karolina Plachimowicz: dziecko

Gwiazda stacji TVN odniosła się do komentarzy pytających o jej pociechę. W poście na Instagramie opisała sytuację domową dziecka.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– Kochani, z powodu tego, że się interesujecie bardzo, to tak, moje dziecko oficjalnie mieszka teraz u Taty. Nie jest to żadna decyzja podjęta przez sąd, tylko decyzja, którą podjęłam ja — napisała Karolina Plachimowicz.

– Wiem, że przy nim będzie mu lepiej i z racji tego została tak drastyczna decyzja przeze mnie podjęta. Możecie mnie osądzać, ale podjęłam najlepszą decyzję dla mojej córki. Muszę myśleć o przyszłości dziecka.

Celebrytka wytłumaczyła swoją decyzję swoim stanem zdrowia psychicznego. Fani w komentarzach podzielili się na dwa obozy – jedni chwalą jej decyzję, inni ostro krytykują.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tvn
fot. instagram.com/karolina_plachimowicz

Dziecko gwiazdy stacji TVN mieszka u swojego ojca.

tvn
fot. instagram.com/karolina_plachimowicz

Karolina Plachimowicz podjęła decyzję ze względu na swój stan zdrowia psychicznego.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ranking najbardziej wpływowych Polaków. Poseł i pisarka lepiej niż premier
  2. Agnieszka Kaczorowska wyznała prawdę o swoim porodzie. Nie było łatwo
  3. Internauta skrytykował nogi Barbary Kurdej-Szatan. Odpowiedziała w mistrzowski sposób
  4. Marta Kaczyńska martwi się o Polaków. Ujawniła alarmujące dane, nie jest dobrze
  5. Brytyjczycy aż zamarli, kolejna potworna zdrada w rodzinie królewskiej ujawniona. Tragiczne losy kochanki
  6. Niestety, nie istnieje żaden skuteczny lek. O swojej nieuleczalnej chorobie Karolina Szostak dowiedziała się za późno

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.