TVP pokazało nową prezenterką, która już wkrótce poprowadzi wiadomości. Blond piękność rozbudziła zmysły mężczyzn. Nie ma w tym nic dziwnego. Powalający wygląd kobiety sprawia, że nie sposób jest przejść obok niej obojętnie. Kim jest nowa prezenterka wiadomości? Oprócz pięknej twarzy może poszczycić się imponującym doświadczeniem dziennikarskim.

Powalająca blondynka od 2016 roku związana była z TVN24 BiS. Prowadziła program Debata młodych. Mimo że swoją karierę rozpoczynała jako… modelka, dość szybko zrozumiała, że to właśnie dziennikarstwo jest tym, czym chciałaby zająć się w życiu. Kiedy Telewizja Polska zaprezentowała swój najnowszy nabytek, setki mężczyzn na krótką chwilę wstrzymało oddech. Jej wygląd powala na kolana.

Kim jest Karolina Pajączkowska?

Karolina Pajączkowska jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Piękna blondynka karierę rozpoczynała jako modelka. Na swoim koncie ma tytuł Miss Polonia Studentek, a także udział w zagranicznych konkursach piękności — Miss Intercontinental 2011 i Miss Exclusive of the World. W 2011 roku pojawiła się również w II edycji Top Model.

W 2016 roku TVN24 BiS, gdzie pełniła funkcję prezenterki oraz reporterki w programie Debata młodych. Tymczasem okazuje się, że powalająca blondynka zasili informacyjne szeregi TVP. Ta wiadomość szczególnie ucieszyła męską część widowni.

  1. Ilona Ostrowska żegna Pawła Królikowskiego. Opublikowała wiadomość, którą jej wysłał
  2. Niedługo po śmierci taty Antek Królikowski pokazał zdjęcie ojca. Ciężko opanować łzy
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska była wielką miłością Pawła Królikowskiego. Aktor zakochał się od pierwszego wejrzenia

Karolina Pajączkowska: wiek

Karolina Pajączkowska dzisiaj ma 29 lat. Oprócz tego, że realizuje się zawodowo, jest szczęśliwą mamą 5-letniego chłopca. Piękna blondynka chętnie dzieli się na Instagramie swoją prywatnością, pokazując zdjęcia z kolejnych podróży i wycieczek, które są jej pasją.

Okazuje się, że od 10 listopada zadebiutuje na antenie TVP relacjami z Madrytu dotyczącymi wyborów parlamentarnych w Hiszpanii. Nie ulega wątpliwości, że powalający wygląd kobiety zgromadzi przed ekranami telewizorów pokaźną rzeszę wpatrzonych mężczyzn.

Nowa gwiazda TVP:

karolina pajączkowska
instagram.com @karolina_pajaczkowska
 

TVP: Karolina Pajączkowska będzie nową prezenterką wiadomości. 

TVP
instagram.com @karolina_pajaczkowska
Karierę zaczynała jako modelka. 
 
TVP
instagram.com @karolina_pajaczkowska

W 2011 roku próbowała swoich sił w „Top Model”.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przez lata mówiono nam, że wzmacnia kości. Teraz naukowcy powiązali je z nowotworem
  2. Polak prowadził relację z włoskiej izolatki. Zwykła poczekalnia i robaki [FILM]
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska zabrała głos po śmierci męża. Jej słowa wywołują łzy
  4. Mąż Katarzyny Zielińskiej poznał ją w przedszkolu. Wiemy, kim naprawdę jest Wojciech Domański
  5. Koty też przeklinają. 5 sytuacji, w których twój mruczek nie może się powstrzymać
  6. Robert Makłowicz jest zdruzgotany. Nagle nadeszła smutna wiadomość

Źródło: se.pl

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.