Viki Gabor: Szansa na sukces była jej przepustką do wielkiej kariery! Zachwyciła jurorów tuż po tym, jak udało jej się zająć drugie miejsce w The Voice Kids. Dzięki wygranej 12-latka mogła zaśpiewać na dziecięcej Eurowizji, gdzie zdobyła nagrodę główną. Prezes TVP już zapowiedział kolejny występ wschodzącej gwiazdy!

Viki Gabor: Szansa na sukces była wielką szansą młodej wokalistki. W finale zmierzyła się z dwiema utalentowanymi rywalkami, ale to jej występ okazał się najlepszy. 12-latka zrobiła wielkie wrażenie na jurorach, którzy chcieli zobaczyć ją na Eurowizji Junior w Gliwicach. Fani już wróżą jej wielką karierę i czekają na kolejne utwory!

Viki Gabor: Szansa na sukces

29 września tego roku w finale Szansy na sukces Viki zmierzyła się z Gabrielą Katzer i Nikolą Fiedor. 12-latka już wcześniej zachwyciła widzów wykonaniem piosenki Blue Cafe You May Be In Love, ale to utwór Superhero zaśpiewany w odcinku na żywo zapewnił jej największy sukces. Wcześniej zajęła drugie miejsce w The Voice of Kids, gdzie należała do drużyny Tomsona i Barona z Afromental.

W nagrodę młoda piosenkarka mogła reprezentować Polskę podczas Eurowizji Junior, gdzie przed tysiącami widzów z całej Europy ponownie wykonała Superhero. 12-latka odniosła wielkie zwycięstwo i idzie jak burza. Prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski już zapowiedział, że Viki będzie jedną z gwiazd Sylwestra TVP. Na tej samej scenie stanie również Roksana Węgiel, zwyciężczyni ubiegłorocznej Eurowizji dla dzieci.

Skąd pochodzi Viki Gabor?

Viki Gabor pochodzi z Krakowa, urodziła się w Niemczech i ma romskie korzenie. Przez kilka lat mieszkała też w Anglii. 12-latka zamiłowanie do muzyki odziedziczyła po rodzicach, którzy mają słabość do nowoczesnych brzmień. Fani są przekonani, że uda jej się powtórzyć sukces Roksany Węgiel.

Viki Gabor: Szansa na sukces
instagram.com/vikigaborofficial

12-latka ma już na koncie dwa utwory – wspomniany Superhero i Time, który na YouTube został wyświetlony niemal 3 miliony razy. Młoda wokalistka nie wie jeszcze, jak będą wyglądały jej najbliższe miesiące. Podczas wczorajszego wywiadu w TVP potwierdziła, że przyjęła zaproszenie na Sylwestra w Zakopanem.

ZOBACZ FILM:

 

ZOBACZ TEŻ:

Poprzedni artykułJak się ubrać do urzędu? Wyglądaj schludnie i profesjonalnie
Następny artykułJej nos nagle powiększył się dwukrotnie, przestała wychodzić z domu. Diagnoza była druzgocąca
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.