Wielkimi krokami zbliża się 2. edycja „You Can Dance. Nowa Generacja”. Wiemy już, że w jednym z nadchodzących odcinków Katarzyna Cichopek zaprezentuje się w kreacji, która z pewnością podbije serca publiczności. Strój gwiazdy idealnie podkreśla jej styl — elegancko i z „pazurem”. 

Już od kilku tygodni w mediach krążyły plotki na temat nowego składu jury „You Can Dance. Nowa Generacja”. Jednak dopiero niedawno otrzymaliśmy potwierdzenie — Katarzyna Cichopek dołączy do Agustina Egurroli i Idy Nowakowskiej i wspólnie z nimi będzie oceniać popisy uczestników.

I choć informacja ta spotkała się z mieszanym odbiorem wśród internautów, pewne jest, że aktorka nie tylko otrzymała wspaniałe wyróżnienie, ale także doczekała się spełnienia wielkiego marzenia.

Katarzyna Cichopek pokazała boską kreację. Widzowie „You Can Dance” będą patrzeć tylko na nią

Mimo, iż nowy sezon zawita do ramówki dopiero jesienią, już teraz trwają przygotowania i castingi. Katarzyna Cichopek ma więc ręce pełne roboty, przemieszczając się pomiędzy planami tanecznego show i „M jak miłość„, a w międzyczasie pojawiając się także „Pytanie na śniadanie„.

Mimo to gwiazda nie traci energii i swojego słynnego uśmiechu, a na jej Instagramie co i rusz pojawiają się kolejne relacje, udekorowane wspaniałymi stylizacjami. Teraz świeżo upieczona jurorka zaprezentowała absolutnie przebojowy strój. Tak ubrana ruszy na podbój serc widowni „You Can Dance” w nadchodzących odcinkach.

I jak? Trzeci dzień castingu do „You Can Dance – zapowiedziała, wykonując dynamiczną figurę, a nasz wzrok przyciągnęły czarne frędzle u sukni, tańczące przy każdym ruchu.

Katarzyna Cichopek wybrała ciemną, obcisłą, żakietową sukienkę do połowy ud. Lśniące sznurki spływały jej z ramion i zdobiły spódnicę, a szyku dodały także złotawe zdobienia na gorsecie i pasie. Nie mogło też oczywiście zabraknąć wysokich, czarnych szpilek oraz prostej, choć okazałej biżuterii.

Całość doskonale podkreślała opaloną skórę i śnieżnobiały uśmiech aktorki. Pozostało jej tylko spryskać się ulubionym połączeniem perfum i mogła śmiało ruszyć na plan. Nam zaś coraz trudniej oczekiwać na nowy sezon „You Can Dance” – wiemy już bowiem, że czekają nas nie lada zaskoczenia i wspaniałe widoki.

Katarzyna Cichopek You Can Dance
fot. instagram.com/katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek You Can Dance
fot. instagram.com/katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek You Can Dance
fot. instagram.com/katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek You Can Dance
fot. instagram.com/katarzynacichopek
Katarzyna Cichopek You Can Dance
fot. instagram.com/katarzynacichopek

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Cichopek jurorką „You Can Dance”. Wielu fanom się to nie podoba
  2. Miał cztery żony, z najmłodszą dzieliło go 27 lat. Aktor zmarł kilka dni po usłyszeniu strasznej diagnozy
  3. „Jedna z typowych bzdur”. Gościni „Pytania na śniadanie” nie gryzła się w język, skrytykowała „tabletkę na kaca”

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl