Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > W „Pytaniu na śniadanie” zaczęli mówić o Królikowskim. Katarzynę Cichopek wprost zamurowało
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 06.04.2022 14:02

W „Pytaniu na śniadanie” zaczęli mówić o Królikowskim. Katarzynę Cichopek wprost zamurowało

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
Fot. tiktok.com/@pytanienasniadanie

W jednym z segmentów „Pytania na śniadanie” rozmawiano o ostatnich kontrowersjach Antka Królikowskiego. Matka aktora zareagowała na jego najnowszy wpis na Instagramie.

Szum medialny wokół gwiazdora nie ustaje od momentu ogłoszenia przez niego walki MMA, w której mieli wystąpić przeciwnicy przypominający przywódców Rosji i Ukrainy. W „Pytaniu na śniadanie” rozmawiano o decyzjach, jakie podjął aktor po fali krytyki ze strony gwiazd show-biznesu i internautów.

Powiedziano również, jak zareagowała matka Antka Królikowskiego na przepraszający film opublikowany w mediach społecznościowych. Reakcja aktorki zaskoczyła prowadzących porannego programu.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wspiera syna

Po masowym sprzeciwie wobec proponowanej przez Antka Królikowskiego walce sobowtórów wschodnich prezydentów aktor wycofał się z członkostwa w prowadzonej gali, usunął posty odnośnie samej walki, a także udostępnił w mediach społecznościowych film z przeprosinami.

W „Pytaniu na śniadanie” został pokazany fragment wideo, które nagrał aktor dla swoich wielbicieli. Zapowiedział tymczasowe usunięcie się z mediów internetowych, a także wspomniał o tajemniczej chorobie. Znany filmik zostawił prowadzących śniadaniówki w posępnych nastrojach, a jedna z prezenterek dodała, że wideo skomentowała matka artysty.

Wyświetl ten post na Instagramie

Postanowiła ten post skomentować ikonką serca, co przede wszystkim oznacza to, że go wspiera mimo wszystko. Jest mamą, więc czego innego mogliśmy się spodziewać — powiedziała jedna z prezenterek.

Ostatnie popisy Antka Królikowskiego mocno nadwyrężyły jego wizerunek, a internauci oraz gwiazdy show-biznesu zwróciły się do niego ze słowami krytyki. Pomysł kontrowersyjnej walki był niestosowny, biorąc pod uwagę sytuację naszych wschodnich sąsiadów.

Gwiazdor niewątpliwie zwrócił na siebie uwagę mediów, ta niesławna historia pewnie na długo pozostanie zapamiętana przez internautów.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. Co się stało Kurskiemu? Niepokojący widok podczas Gali Wiktorów, boli na sam widok